Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Při prudkém brzdění se rozsvěcí kontrolky


pavska

Recommended Posts

Ahoj, můj problém je že když prudce brzdím tak se mi rozsvítí kontrolky : stop, mazání, ruční brzda, a ještě jeda kontrolka pro ruční brzdu (brake). Už jsem to pozoroval dřív tohle je asi po 3x co se to stalo.

Oleje je dost.

Když jsem přijel domu, tak koukám a nějaký kapky pod autem otevřu kapotu a co nevidím praskla mi hadice co vede od odvětrávní z klikovky zpět do vany ta širší. Nedavno jsem ji měl venku asi jsem ji moc dotáhl? Praskla za sponkou. To je vní tak velký tlak? Má to vliv na ty kontrolky?

[upravil dne 30/3/13 15:25 od pavska]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na ty kontrolky mají vliv naplně, Olej, Brzdová kapalina. mPokud se rozsvítí mazání je to olejem, přelije se ke straně a čerpadlo ho nenasaje, muže to být i sacím košem, muže být zanesený a pak stačí kratší odliv oleje a přestane sát. Brzdovka to samý, pokud je nízká hladina přelije se a čidlo zaznamená nízkou hladinu. Pokud je kapaliny dostatek tak nastavit výšku čidla. Hadicí to nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na ty kontrolky mají vliv naplně, Olej, Brzdová kapalina. mPokud se rozsvítí mazání je to olejem, přelije se ke straně a čerpadlo ho nenasaje, muže to být i sacím košem, muže být zanesený a pak stačí kratší odliv oleje a přestane sát. Brzdovka to samý, pokud je nízká hladina přelije se a čidlo zaznamená nízkou hladinu. Pokud je kapaliny dostatek tak nastavit výšku čidla. Hadicí to nebude.

Díky, brzdovky je taky dost. Nikdy dřív to nedělalo. Ještě mám jeden dotaz jak vede podtlaková hadice brzd do motoru tak se sníá dá točit skoro kolem dokola na tom jak je nasazená. Svorka je dotáhnuta ale furt se to otáčí. Má to vliv na posilovač brzd?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...