Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

mokrý vzduchový filter


roman5555

Recommended Posts

stále pri mokrom počasí mi ťahá vodu do vzduchového filtra a už viac krát som menil váhu vzduchu, pretože sa do nej dostala voda z filtra. Sacie potrubie je pritom dobré, nie je poškodené. Nechápem odkial tam ustavične ide voda.

Pritom keď je sucho tak auto ide ako víno, keď prší tak hneď počítač vyhodí chybu váhy a auto neťahá lebo turbo nedostane povel z váhy.Prosím pomôžte ak ste sa s niečím podobným stretli.

dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nikdy jsem neměl u 406ky mokrý filtr vzduchu, takže jestli nejezdíš brodem přes potok, tak potrubí MUSI být někde děravé, zkus vyhodit airbox a prohlédnou ho a pak zbytek potrubí až do levého podběhu a zkontrolovat, kudy jinudy by se dostávala voda do filtru... :myslim

jak píšou kluci, spodní dekl tam vrať a pod výpustným šroubem na vaně si udělej otvor a nemusíš dekl při výměně oleje v motoru dekl sundávat

[upravil dne 30/3/13 19:34 od ozzy56]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík, prosím Ta na lavom prednom podblatníku je otvor, zrejme ide odtial vzduch do filtra.Ja ho mám uplne otvorený a pripadá mi to, že by tam mala byť krytka. Dá sa niekde objednať alebo to mám vyrobiť ???

Dá sa objednať napr. v kelly predná plastová skrinka ktorá je hneď za prednou mriežkou a sú v nej relátka ?? Celú ju mám rozlámanú.

dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...