Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Myslíte si, že viete rátať?


Recommended Posts

Vždy ma fascinovalo ako sa vedia súťaže na TV typu doplňte slovo, zrátajte toto ap. uživiť, veď predsa ľudia nemôžu byť takí blbí aby tú očividne správnu odpoveď nevedeli a \"oni\" nazbierali dosť peňazí z nesprávnych odpovedí na ponúknutú výhru a ešte mali aj niečo pre seba. Dnes som náhodou prepol na jednu z tých súťaží zrátal výsledok a čakal na riešenie. Samozrejme niekoľko telefonujúcich rátalo ako ja a nami predpokladaný výsledok nebol správny. O to viac ma zaujalo riešenie. Keďže zrátanie podľa bežných pravidiel matematiky nebol podľa nich správny výsledok (197), začal som rozmýšľať aká tam bude finta. V návode predsa píšu spočítať čísla na obrázku a nie vyrátať príklad. Nebolo to však ani 104 ako predpokladal jeden z volajúcich. Hm. Čo ten text LÍVIA dole? Nebudú to rímske čísla L I V I? Spolu to nedáva zmyslel, tak jedine 50,1,5,1. Po pripočítaní ku 104 to však tiež nebol správny výsledok. Tak ako došli k tomuto??? Asi bolo treba prirátať číslo podprsenky moderátorky a možno aj tie telefónne čísla. :mrk

[upravil dne 30.3.2013 09:35 od AnotherOne]

post-14867-14109630365163_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takových \"soutěží\" běží více po ránu třeba a tak... Většinou to jsou nesmysl a tahají jen z lidí prachy za ty šíleně drahé hovory. Nic víc v tom není. Minuta stojí 70kč, kde skoro 5min člověk čeká na to spojení a kecá mu tam nějaký automat. Jednou jsem takhle volal a po 3. minutě mě to přešlo. Jo a jsou tam fingované hovory, kdy někdo jakoby volá a pak vyhraje, to člověka potom nabudí zkusit taky zavolat... :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...