Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Black 406 2.1TD ± 370 000km - Jedeme dál


Cinci

Recommended Posts

Taky bych byl radši za 205/50/17, možná ty pneu samostatně prodám a koupím jiné - 205/50/17.Po pár odjetých km se mi to akorát potvrzuje, podle 195 to dost hučí, hlavně ten zadek. Ty 205-ky by byly ideální jen něco sehnat.

096.jpg

Upraveno uživatelem Cinci
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě to lépe sedí, je to takové celé tužší. U manévrování je to tuhé, ne takové gumové jako kdysi, na nerovnostech taky cítíš takové tužší přejezdy, ale není to nijak markantní. V zatáčkách je to určitě jistější. A na ježdění to není tak hrozné jak jsem si myslel, spíše jsem příjemně překvapený, nebýt toho hukotu.

[upravil dne 12/7/13 15:38 od Cinci]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska doděláno osvětlení klik, promazány stahovačky a nalezen kabel k světlům co mají při otevřených dveřích svítit pod nohy, na ten se taky nějaké osvětlení vymyslí.

A zítra konečně do jasienice omrknout nějaké ty nárazníky a taky pro barvy.

098.jpg

099.jpg

100.jpg

101.jpg

102.jpg

103.jpg

Upraveno uživatelem Cinci
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přemýšlel jsem o tom dát to někomu stříknout, ale pak si člověk řekne, je to staré auto a na něčem se člověk musí naučit lakovat, takže výsledek dnešní práce, jsem nadšený :) ve všech ohybech je to luxusní, problém jsou ty větší boční plochy kde jsem dal málo barvy a je to trochu matné, no asi zítra přijde druhá vrstva, jen přemýšlím jestli všude nebo jen na ty matné plochy.

117.jpg

118.jpg

119.jpg

120.jpg

121.jpg

Upraveno uživatelem Cinci
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky :) Dneska se vůbec nedařilo, člověk měl stříklý nárazník a říkal si stříknu ho ještě jednou, bylo tam pár malých chyb. No občas je lepší spokojit se s uspokojivým a nechtít dokonalé. Nevím proč, množství tam velké není a přitom to dneska stékalo, možná víc neřazená barva.. :bojim Tak zítra přebrousit a snad to opravit.

123.jpg

124.jpg

Upraveno uživatelem Cinci
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nalakováno a složeno, ještě jsem stříkl vrtule chladiče, někde jsem to tady zahlédl a líbilo se mi to. Tak tady výsledek, nekdy to vyfotím lépe, blatník není nic moc, ale řekl jsem si však to auto má milion vad laku, přeci jen má 16let, kašlat na to. Kdyby mě to moc hryzalo, lak ještě zbyl a stříkne se to znova, uvidí se až se to přeleští po týdnu co lak zatvrdne k leštění. [

126.jpg

127.jpg

128.jpg

129.jpg

130.jpg

131.jpg

140.jpg

Upraveno uživatelem Cinci
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Dneska se černochovi zkoumaly dráty, aneb hledal se problém s nespínajicí klimou. V drátu co ovládá spojku kompresoru občas je a občas není 12V, proto se jde postupně po drátu. Dneska zmapován drát až za konektory pod baterkou. Po konektor je oranžový, od konektoru je to šedý vodič, dle schématu 8060 reálně 8068, teď už jen dál zkoumat kde vede a jak vede.

137.jpg

Jo a našly se nějaké ucvaklé kabely v místech pojistkové skříně motoru. Čísla myslím 307,340... ale trojka byla zrcadlově.

138.jpg

Upraveno uživatelem Cinci
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...