Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Navigace do P605


Pechy

Recommended Posts

Podpeti pri startovani se da vyresit pridanou baterii..napr. ty bezudrzbove LongLife 7.2Ah stoji cca 300,- v GM a vhodnym zapojenim do okruhu pres elektronickou diodu s nizkym ubytkem napeti (jednoduchy obvod realizovatelny pomoci MOSFET) neni problem. Takovy pocitac je pak schopna tahle baterie i nezavisle napajet dost dlouho. Asi nejvetsi investice a problem dle me bude opravdu dotykovy displej a jeho kvalitni zabudovani. Zbytek se zrejme umisti do prihradky spolujezdce, nebo lepe pokud mame dotykovy displej si myslim, ze napr. takova prava strana v kufru - vylisek v blatniku je idealni misto a potom neni nutne uvazovat zase nad temi nejmini systemy velikost knihy, ktere precejenom nejsou zase levne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, přesně tak. Plně s tebou souhlasím. Jsem pevně rozhodnuty do toho jít, a podle mne nejlepší řešení je ten motherboard \"Motherboard VIA EPIA-TC 6000E 600MHz MiniITX\" za 4 900,- a k tomu 7\" LCD \" Monitor 7\" TFT VGA Touchscreen USB \" za 6 800,- zbyle blbosti jako je pamě?, harddisk, kabeláže apod. už poskládám s toho ohromného skladitě co mám doma. ;):super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: marsal

Jo, přesně tak. Plně s tebou souhlasím. Jsem pevně rozhodnuty do toho jít, a podle mne nejlepší řešení je ten motherboard \"Motherboard VIA EPIA-TC 6000E 600MHz MiniITX\" za 4 900,- a k tomu 7\" LCD \" Monitor 7\" TFT VGA Touchscreen USB \" za 6 800,- zbyle blbosti jako je pamě?, harddisk, kabeláže apod. už poskládám s toho ohromného skladitě co mám doma. ;):super

To sní slibně za 12 tisíc. Zbytek už je jen domácí kutilství a instalování prográmků :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 9 měsíců později...

Ohledne CAR PC porad uvazuju, ze bych ho postavil, ale za displej, ktery neni dotykovy (coz by se dalo prezit - ovladani pomoci infra se da take...nebo trackballem atp.) stoji minimalne 3000-3500 za LCD TV displej...pripojeni TV In. Ovsem vzhledem k tomu, ze rad posloucham radio, nerad bych o nej prisel tzv. nejaky bastl udelat, kde by displej zajel dolu bud do prihradky, nebo do vykuchaneho popelniku...neco rucne zasunovaciho/vyndavaciho. Dale potreba natahnout kable do kufru...ale nejlepe kudy ze. Potom jak to vykoumat - vykuchat s radiem, abych tam pripojil nekde na vstup toho zesiku vystup z kompu, a aby se dalo deaktivovat radio, aby mohl hrat jen kompl napr. (mp3). Kompl bych pouzil nejake celeron 566-800, nebo lepe tualatin ktery ma defaultne 100FSB a hodil by se na 66FSB a snizilo by se mu napeti(temer netopi..mam vyzkouseno). Nejaka microATX deska do kufru, odpruzit starsi 4-8GB disk a dokoupit GPS USB prijimac a vhodne ho umistit. samozrjeme taky 12V zdroj ATX

Nejvetsi problem v me verzi vidim jak to nakuchnout radio a zabudovat displej a natahnout kable :/ ¨pak by se to melo vejit do cca rekneme 7-8 tisic vse (3500 LCD, 2k GPS, 1500-2000,- zdroj..zbytek co se doma povaluje nebo u kamarada...

[upravil dne 22/6/2006 rimmer]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...