Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zamykání


Mishanthrope

Recommended Posts

Pravdepodobne to bude zpusobovat nejaka rusicka. Ted otazka, jaka :) Pokud bude naladena na nejake frekvencni spektrum specificke pro koncern, pak je mozne, ze to bude fungovat jenom na koncernova auta. Pokud ne (coz je daleko pravdepodobnejsi varianta), pak to bude fungovat na vsechna auta a s dalkovym ovladanim na principu elektromagnetickeho vlneni.

IMHO by to mohlo rusit jakakoliv zarizeni a tedy i napr. wifi a podobne bezdratove site. Ale nedelam do toho, tak si radeji pockej na potvrzeni od nekoho fundovanejsiho, je to jenom moje domenka :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

frekvence origo dalkovych ovladacu je vetsinou 434 MHz, nezalezi na vyrobci auta, je to licencovane pasmo pro podobna nizkovykonova zarizeni, jako jsou dalkova ovladani, bezdratovy prenos dat (napr cidla teplomeru) apod., takze pokud pouzijou rusicku na teto frekvenci, rusi vsechnu komunikaci v okoli

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mě na tom připadalo nejvtipnější, že nepotřebuješ ani rušičku, ale stačí jen a pouze další ovladač, kterej držíš sepnutej v době, kdy ten další člověk mačká tlačítko:o A ještě to dají v telce, což může být docela negativní pro lidi, co to neviděli a velice přínosné pro amatérské čórkaře, kteří si jen obstarají ovladač a deně musí u obchoďáků udělat desítky aut jako prd...:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to pochopil tak, že čorkař sedí v autě a drží tlačítko na dálkáči, tím blokuje frekvenci. Tím pádem nikdo nemůže zamknout ani odemknout auto na dálku. Podle mě netřeba kontrolovat na klice, ale stačí, když auto zabliká, že je zamknuté. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vzdycky saham, protoze na kurvu nenatrefis...

stejne tak, proste u obchodaku, odemknu dalkou auto, otevru kufr, zamknu auto a v klidu si nakladam. zavru kufr, odemknu auto, a odjizdim. Nikdo me pak nemuze vykrast auto.

Pruser je, kdyz si zabouchnu klice v kufru, coz uz se mi taky stalo, ale nastesti jsem to mel domu 1 zastavku busem. Chtel bych se takhle videt v jicine....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám při zamčení i odemčení kromě vizuální signalizace i zvukouvou, a tím se fakt nespletu, protože když sem se nedávno bavil s kámošem, kterej bydlí asi 0,5km od mýho bráchy, tak se mě ptal, jestli sem byl den předtím u bráchy, říkám, že jo, jak to ví, a on, že slyšel z balkónu, jak mi \"pípla\" siréna při zamčení, a jelikož mi to pomáhal montovat, ví jak \"potichu\" to houkne:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mně se zrcátka taky sklopí při zamčení, ale když jsou kterékoliv dveře nedovřené a to včetně kufru tak se sice sklopí, auto se zamkne, ale hned zase odemkne a zrcátka už zůstanou sklopená. Já teda poslouchám jestli mi to necvakne v zámkách 2x, protože to je jediný rozdíl mezi tím když se to zamkne a kdy ne. Samozřejmě, že pokud dálkáč vůbec nezareguje, tak se nic nezamkne ani nesklopí ani neblikne.

Skuci: Když u zamčenýho auta zamknu ještě jednou tak se rozbliká jak blázen a rozsvítí se vnitřní osvětlení, prý proto aby se lépe našlo, kde jsem ho na parkovišti nechal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...