Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

O2 výhody


Milan+

Recommended Posts

vyuzivam a co to jde, protoze nektere jsou docela vyhodne. Ale asi nejcasteji Herlikovice a to nejlepe v tydnu, protoze o vikendech tam tech slevaru je podstatne vice :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jsem se jen ptal,že jsem takhle nikoho s founem nepotkal,že by dával kod,já zítra s kolegy z prace využiju 30% U fleků. Sem tam to sportisimo také. Špatný neni ten Agip v kombinaci s kartou ještě další myslím 4%.

mas to u Fleku bookly?

A pak poreferuj, jake to bylo, protoze se tam taky chystam :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jsem se jen ptal,že jsem takhle nikoho s founem nepotkal,že by dával kod,já zítra s kolegy z prace využiju 30% U fleků. Sem tam to sportisimo také. Špatný neni ten Agip v kombinaci s kartou ještě další myslím 4%.

mas to u Fleku bookly?

A pak poreferuj, jake to bylo, protoze se tam taky chystam :D

Dnes jsem tam volal,tak v poho a pak ještě jdeme na tu 33 k Medvídkům,jestli ji budou mít,tak uvidíme,tak tam doraž,jestli jsi doma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U Fleků - no nevím, tlačenka za cca 80 kč mě nebere (cena z roku 2004). U Medvídků si nás vůbec nevšímali, asi nemluvím dobře rusky (2012), ale nedaleko je U Jelínků a to je pro mě pecka na pivko. Plzínka za 38 a paráda atmosféra malého staropražského výčepu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...