Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co zkontrolovat při koupi 607, 2.2HDI? 2. část


Švesťa

Recommended Posts

Ahoj všichni!

Moc vám chci poděkovat za příspěvky... Taky něco vím, jen se vždycky radši zeptám na zkušenosti druhých, když už mám tu možnost:)

Elektrika je jasná, to je docela častý a vzhledem k jejímu množství v tomto autě se to dápředpokládat.

Měl jsem namysli jestli to netrpí třeba na nápravy jako starej passat... ? Dál třeba filtr FAP, páč to je si myslim dražší věc:D Dá se nějak spolehlivě poznat jestli je v cajku?? Něco jsem tu četl o bouchání tyčí ze spodu a asi jsem to tak úplně nepochopil:myslim Pořád nevím jestli je dobře když zvoní a nebo ne?!

A co manuální převodovky u těchto typů, jsou spolehlivý?

Co motor a těsnění pod hlavou, dělal to někdo z vás u 2.2HDI??

Díky moc ještě jednou!

Peugeotu zdar:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tlučení na FAP je nesmyls, zvoní vysypaný katalyzátor, ale FAP je prostě ucpaný. To poznáš pouze na diag. podle četnosti regenerací...

Převodovky asi vcelku OK, se sklonem k hučení při brzdění motorem, pokud nehučí a vyměníš olej za předepsaný bude to v pořádku.

Těsnění pod hlavou bych se nebál, daleko větší problém jsou vstřikovače a jejich demontáž.

No kdo chce kam :D:papa

PS: nezakládej na stejná témata další a další vlákna...

[upravil dne 26/3/13 22:39 od koblih69]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aj ked budes kontrolovat vsetko , tak aj tak ta toto auto niecim prekvapi v dohladnej dobe. 2.2HDI, v celku spolahlivy motor, ale u jazdeneho naftaka je to vzdy loteria (dnes uz aj u noveho). Mozno sa budes vozit stale bez investicie a mozno budes plakat ze auto stoji pred barakom.

Co sa tyka naprav tak klasika -stabilizacne tycky, a ked sa ti rozhodi zadna naprava tak nie kazdy ju vie dat dohromady. Dost komplikovane nastavenie geometrie.

Elektrika: Skontroluj uplne vsetko, aj obycajne svetla ci svietia, skontroluj kazdy cudlik ci funguje. A nedaj na reci ze to je len ziarovka. Mozno to bude len ziarovka, mozno to bude COM za par tisic alebo ina riadiaca jednotka,....

Ak vyberies dobry kusok ( co si nemyslim ) tak budes spokojny.

Ale ja by som si uz kupoval nieco ine, aj ked s mojou 607 som nemal nejake velke starosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...