Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

možná reinkarnácia fiat 127


mhnat

Recommended Posts

1) Při pohledu na fotky se mi chce křičet - zlatá 127

2) Retro 127? A proč? Čím to auto bylo vyjímečné nebo ikonické, aby si zasloužilo retro?

Chápu retro Mini Cooper (a to nové se mi i trošku líbí - ale pouze \"klasická\" verze, ta prodloužená podivnost s křídlovými dveřmi kufru mě naopak celkem solidně odpuzuje), chápu retro Fiata 500 (a hodně se mi líbí), chápu i retro brouka (byť se mi vůbec nelíbí), ale retro 127y? To by za chvíli mohl jezdit retro maluch, retro moskvič, retro .... . Podle mně chybí ještě max. retro kačenka, jiné ikony hodné zmrtvýchvstání nějak nevidím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako bývalý fiaťák (začínal jsem 850 Berline) musím říct, že od doby fiatu 127 se auta této třídy nijak podstatně nezlepšila :myslim, už tehdá měl spotřebu do 5 litrů, dost místa pro cestující i zavazadla (rezerva v motor. prostoru), velmi jednoduché opravy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

208 nemá ani jednu spoločnú krivku,tvar s 205.

ta 127 je koncept a v dnešnej dobe, keď sa auta podobajú ako vajce vajcu a je problém ich od seba odlíšiť, jA POVAžUJEM takéto koncepty za dobrú cestu, ak pôjde auto do výroby. Dnešné autá sa len zväčšujú. Každý pokračujúci model sa len predlžuje.

Bolo by dobré, ak by automobilky vybrali pár modelov z hystórie a spravili z ních moderné autá. + by sa pozmenily trochu krivky.

Môj názor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...