Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Dnešní odpůldne aneb když se to se*e ...


Medvěd

Recommended Posts

Dnešní pracovní den začal mým (jak se v budoucnu mělo dokázat) ne zrovna dobrým rozhodnutím jet do práce autem - potřeboval jsem ještě odpoledne něco pořešit a tak mi auto přišlo jako správná volba.

Pracovní den probíhal tak nějak standartně až do cca 14.30, kdy se kolega rozhodl jet natankovat. Zatím jezdím jako závozka a v podstatě by mi snad i vyhovovalo, kdyby to tak mělo zůstat i v budoucnu. Kolega tedy natankoval, odešel zaplatit a já seděl v autě - 10 minut, 20 minut, ... co tam pro boha dělá???, dalších 10 minut a už mi to nedalo a vyrazil jsem za ním. Stalo se cosi neuvěřitelného. Pán u stojanu vedle natankoval Fóbii a při placení cálnul náš stojan - místo 1300,- Kč zaplatil 2700,- Kč a odfrčel do neznáma. Kolega zavolal na firmu a prý nemůžeme zaplatit my těch 1300,- Kč, ale musíme mít doklad na správné množství paliva. Takže začalo pátrání po řidiči Fóbie. Pumpařce se nějak povedlo zjistit, že pán platil firemní kartou, zavolala na firmu a oni pak nějak nahnali dotyčného řidiče a přiměli ho, aby se vrátil zpět na pumpu (prý byl už cca 60 km za Prahou), platba se pak zrušila a my po cca hodinové anabázi mohli dorazit do práce.

Následně jsem sedl do svého auta, nastartuju ..... a kravál jak blázen. Polilo mně horko a říkám si: \"Přece nejsem úplně blbé, vždyť ráno jsem přijel normálně\". Ohnu se pod auto a koukám jak jojo - cca v prostoru pod předními sedadly mi chybí asi metr vejfuku (dedukcí tipuju na katalyzátor). Za pomocí kolegy z práce jsem zadní díl vejfuku chytil na gumycuky a přejel pár set metrů do blízkého pneuservisu, kde jsme výfuk aspoň podvázali drátem, abych mohl dojet k Trnkošovi. samozřejmě nc z toho, co jsem potřeboval autem objet jsem neobjel a jsem vzteklej jak bernardýn.

Holt když se to se*e .....

[upravil dne 26/3/2013 19:16 od Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě jsem zapomněl na třešničku na konec - při zvedání v pneuservisu jsem zjistil \"poněkud děravé\" prahy v přední části auta - takže budu kontaktovat Péťu a sondovat spokojenost s jeho klempírou (na jiné auto faktr nemám ani pomyšlení, tohle musí ještě pár let pojezdit).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Honzo - ne. Na benzince jsme byli s firemním Tranzitem, moje auto bylo na sídlištním parkovišti naproti práci. Jak se tam dostali je mi taky záhadou - možná, že to přizvedli v přední části tak nešetrně, že mi do načatých prahů prorazili díry - já si ještě před měsícem u Trnkoše na dílně ničeho nevšiml.

[upravil dne 26/3/2013 19:31 od Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě jsem zapomněl na třešničku na konec - při zvedání v pneuservisu jsem zjistil \"poněkud děravé\" prahy v přední části auta - takže budu kontaktovat Péťu a sondovat spokojenost s jeho klempírou (na jiné auto faktr nemám ani pomyšlení, tohle musí ještě pár let pojezdit).

Péťa spokojený je, ale klidně nechám auto někoho prohlédnout, aby řekl i svůj názor. Jen si neumím představit, že povezeš své auto do Náchoda, tak ho na cca 4 dny necháš a pak pro něj zase pojedeš (i když jezdí přímý autobus NA - Pha).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V případě, že:

a) platí cena cca 5000,- Kč

b) jsi spokojený

tak si takovou variantu představit umím (jeden víkend do Náchoda, busem domů, další pátek po práci busem pro auto).

Samo - když mi podobnou cenu nabídne někdo v Praze, budu o tom přemýšlet, ale na rovinu tomu moc šancí nedávám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Katík od Walkeru na naše motory jsem sehnal za nějakejch 3500,- ...

A origo z RHZ se vykupujou za celkem majland (v podstatě jsou to ty nejceněší od PSA - jsem na to přišel teď ,když chci dát ten starej do výkupu ... ) ... bohužel, protože to bude nahrávat takovejm šmějdům, jako navštívili tebe ... :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...