Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dubnové minisrazy aneb je nám jedno, že není oficiální sraz


MilanF1

Dubnové minisrazy aneb je nám jedno, že není oficiální sraz  

  1. 1. Dubnové minisrazy aneb je nám jedno, že není oficiální sraz

    • Vyberu si a zúčastním se
      26
    • Vybral bych si, ale špatné lokality (mám to daleko)
      0
    • Vybral bych si, ale mám jiné priority
      5
    • Nevyberu si, mám raději víkendové srazy
      0
    • Nevyberu si, na srazy nejezdím
      2

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

  • O 1 měsíc později...

Jsme na konci srazového měsíce. K výčtu v prvním příspěvku je třeba dodat i pražský minisraz v samotném úvodu dubna. Užili jste si srazy? Domnívám se, že snad na každém bylo dobré (ne vždy vynikající) počasí.

Pohled do sekce Připravované srazy je vcelku tristní - oproti dubnu:

květen - měření výkonu + slalomy (Praha)

červen - víkendové Piešťany

červen - Sushi vs. Camembert (Mělník)

srpen - víkendová Kněžnice u Jičína

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně se domnívám, že kdysidávná praxe 4 velkých srazů doplněná několika lokálními srázky byla smysluplnější. Tyhle minisrazy jsou zhusta navštěvovány pouze stále stejnými tvářemi z poza buku a ČISTĚ DLE MÉHO NÁZORU to není ta správná cesta. Tím v žádném případě neshazuju nikoho, kdo je ochoten cokoli pro druhé připravit (ani to určitě není důvodem mé neúčasti na minulovíkendovém srazu v Moravském krasu), jen prezentuju svůj vlastní názor a stesk po velkých srazech s více než 50ti hlavou účastí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vecna otazka kvalita Vs kvantita ... :) zde jsem spis pro kvantitu, mensi sraziky = casteji, ale mensi pocet lidi = vetsi moznost pokecat kazdy s kazdym, opravdu osobne poznat nove tvare :):papa

[upravil dne 1/5/13 23:57 od StibTo]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Béďa: Šlo mi o květen nebo červen. Na duben jich bylo 8, pořádný boom, aby poté nebylo ticho po pěšině. Jsem spíše zastáncem rovnoměrnějšího rozložení srazů na jednotlivé měsíce, ale je jasné, že duben je po zimě, tam jich bude vždy více. Rozložení 8-1-2 se mi moc nelíbí.

Medvědovo přání letos vyslyšeno nebude, čtyři velké víkendové opravdu nebudou. Budeme se muset spokojit s dvojicí plus Piešťany. Třeba příští rok to bude lepší :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To sice ano ale osm srazu (pokud se tak da vsem rikat) na mesic je spise extrem, nez situace, ktera by nastala nejak pravidelne. Dva az tri mini srazy v prumeru na mesic je vcelku realny. Rozlozeni do mesicu samo nikdy nebude idealni, vzdy jsou silnejsi a slabsi mesice. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...