Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Schéma popř. rada k zapojení neorg.rádia


venomcz

Recommended Posts

Zdarec , předem se omlouvám za založení nového tématu , ale nějak jsem nenašel zde odpověď na mou otázku.

Vrazil jsem do 206tky své rádio , připojil dva konektory( třetí od ovládání pod volantem je odpojená)

A mám tyto otázky.

1) jak udělat , aby se rádio při nastartování auta , automaticky zaplo a pamatovalo si naladěné stanice ? vždy ho musím ručně zapínat a ladit znovu. Jaký drát přehodit popř přidat a kde ?

2) je možnost do těch dvou konektorů nějak nasáčkovat ten třetí , aby mi fungovala páčka pod volantem?

- mám CD měnič v kufru , nefunguje jelikož je nejspíš taktéž napojen na ten třetí konektor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsou do konektoru 2 modry ( z auta) jeden tlusty a jeden tenky... musiš je vyzkoušet ktery bude na co... zapojit nastavit radio a uvidiš kdyžtak je prohodiš... měl jsem jedno radio a tam to fakalo ale pak jsem vyměnil radio a tam to bylo naopak tak jsem je jen prohodil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ad 1) prohodit draty na pozici 4 a 7 mezi sebou

ad 2) nepises, co jsi koupil za radio (znacka) ani nevim, jaky typ elektriky mas v aute (tedy jaky rocnik vyroby auta to je, zda neMUX, MUX atd.), na nektera radia existuji redukce, ktere umozni zapojeni origo packy, ale nejde to u vsech radii, redukce taky neco stoji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...