Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kde zvyknete tráviť a ako Veľkú noc??


kaper

Recommended Posts

Ako zviknete tráviť veľkú Noc? Chodíte ešte polievať? Dodržujete nejaké zvyky a tradície? Ak ano aké su u Vás ?

Alebo cestujete niekam mimo domu?

Ako mladý chalan sme chodili partia spolužiakov po spolužiačkach s velkým korbáčom a niekedy sa začínalo aj hned ráno ked skončila zábava (priznám sa čudujem sa že nás niekto ráno o 6 00 hod. nevihodil) trochu sme pooblievali pošibali, niečo sa spapkalo a vypilo a išlo dalej.

Teraz ked je rodinka a po minulo ročnej skúsenosti, a travenej veľkej noci na chate idem tento rok zase. Aj s rodinkou a pár priaťelmi. Dúfam že si odpočinieme, a bude to príjene trávená veľká noc.

Tu budeme odychovať:

http://www.megaubytovanie.sk/chalupa-mariana

Prajem príjemné veľkonočné sviatky všetkým s levom v srdci:papa:papa:papa:papa:papa

[upravil dne 26/3/13 10:50 od kaper]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kaper: Dobrý výber:super

Myslím že si určite všetci dobre odýchnete.

Ale pozor!!!Nezabudni si zobrať niečo na ovlaženie hrdla,lebo Kysucký vzduch je dosť suchý...:D

A určite berte aj lyže,snehu je na lyžiarskych strediskách v okolí stále ešte dosť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak myslím že Andrejko si nejaké to deci až dve, maximáálne tri (vínka)zoberie:D

Ja mám sobotu asi pracovnú a cestujem potom so Spišskej novej vsi na basket, takže budem domka. Ale výber ti musím pochváliť. Vyzerá to velmi pekne. Takže pozdravujem rodinku a prajem veselé sviatky:papa

Všetkým...:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kaper: Dobrý výber:super

Myslím že si určite všetci dobre odýchnete.

Ale pozor!!!Nezabudni si zobrať niečo na ovlaženie hrdla,lebo Kysucký vzduch je dosť suchý...:D

A určite berte aj lyže,snehu je na lyžiarskych strediskách v okolí stále ešte dosť.

vieš ideme všetci s malímy detmi tak lyže asi ešte tento rok nie.(ešte chodia poobede spinkať )

a na ovlaženie sa niečo berie ak to nemáš daľeko tak príd pozrieť a ochutnať dobré vínko. Samozrejme aj s nejakým vodičom

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak myslím že Andrejko si nejaké to deci až dve, maximáálne tri (vínka)zoberie:D

Ja mám sobotu asi pracovnú a cestujem potom so Spišskej novej vsi na basket, takže budem domka. Ale výber ti musím pochváliť. Vyzerá to velmi pekne. Takže pozdravujem rodinku a prajem veselé sviatky:papa

Všetkým...:papa

Romanko dííík a to keby si vedeľ aká ide ešte zostava?

Len čakám kedy sa ozvú že aj oni budú lyžovať v chatke:D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Y2K:Aaaa daší co lítá mezi maltou a zlatejma pískama

2All:jelikož budu asi v práci, tak přeji hezké sezení na míse nebo aspoň hezký šukání:D

Tímto jsem splnil stibtův požadavek o hovně a šuku :roker

[upravil dne 26/3/13 12:37 od punkac]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja ju stravim ako v poslednom case dost casto v praci a na Malte :D

PS: Tento sviatok a zvyky mi skoro nic nehovori :P

No ak bude takto snežiť a mrznúť až do piatka tak asi tažko budeš na malte, jedine že by si robil interiér.

Ale už by sa mohla jar ukázať aj aj mňa čaká ešte betónovanie atd....:D:D:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...