Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

10 typů internetových diskutérů


Guest StibTo

Recommended Posts

Ja jsem se v tom nenasel ale pod vetsinou tech diskuzi lze minimalne nektere z techto stereotypu najit :) Zrovna na Novinky.cz chodi hodne rudejch svini .. :)

A taky vseznalku - ale to asi vsude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímalo by mě, jak se Tihle exoti, na jejichž diskuzích se může normální člověk jen smát, živí v civilním životě, protože co kolikrát třeba znovna na novinkách je k vidění, to si už pomalu koleduje o zbavení svéprávnosti :myslim Totálně souhlasím s KingSpadem, když se nudím, najdu si nějakej zajímavej článek, ten přečtu za minutu a pak se hodinu bavím tím, co Tihle exoti dokážou napsat za šílenosti:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno já mám těch diskuzních míst v oblibě víc ... Novinky.cz to je teda extrém v zpolitizovaném slova smyslu, co se sprosťáren ale i vtipných komentářů týka je tu web navratdoreality.cz případně D-Fens no a pak samozřejmě zdejší debaty v Pokecu :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímalo by mě, jak se Tihle exoti, na jejichž diskuzích se může normální člověk jen smát, živí v civilním životě, protože co kolikrát třeba znovna na novinkách je k vidění, to si už pomalu koleduje o zbavení svéprávnosti :myslim Totálně souhlasím s KingSpadem, když se nudím, najdu si nějakej zajímavej článek, ten přečtu za minutu a pak se hodinu bavím tím, co Tihle exoti dokážou napsat za šílenosti:D

No bez urazky i u nas jsou obcas diskuze taky na urovni kvokani slepic :D nastesti se sem tak netaha politika.

Ale ty diskuze jsou ve smes pro odreagovani.Neni v tom moc korektnosti a ani moc komentujicich tam nechodi s cilem plodit neco hlubokomyslneho :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...