Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

tachometr přestává ukazovat


sphire

Recommended Posts

Ahoj všem, trošku mě zlobí auto a netuším čím to je.

Normálně za jízdy mi zničeho nic přestane tachometr ukazovat rychlost, současně s tím ale i lehce poklesne výkon motoru (cca 10-15%), když člověk jede konstantní rychlostí, tak to lehce škubne a také PP přestane ukazovat aktuální spotřebu.

Celé se to děje náhodně, někdy celý týden ne, jindy jednou, dvakrát denně. Trvá to různě dlouho, třeba 5 vteřin, jindy i tři minuty. Pak zas začne ukazovat a jede v pohodě.

Netušíte čím by to mohlo být?

jo a jedná se o mojí 406ku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to tak, mal som ten istý problém, len sa to prejavilo trochu inak, tachometer išiel, po naštartovaní neskôr neukazoval, potom po ďalšom štarte zase v poriadku a od vtedy už vôbec. Údajne je to pomerne bežný problém, cena dielu z druhovýroby bude niekde medzi 15-20 eur.

EDIT: Keď ti prestane ukazovať, skús zaklopať na kryt prístrojovky, alebo bucnúť po nej z vrchu. Stáva sa, že sa prejaví ešte studený spoj v prístrojovke.

[upravil dne 26/3/13 12:11 od Ivkopivko12tka]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

tak jen dodám, před týdnem ta ručička padala snad každý den a teď už týden nic.

Ještě jeden postřeh: Když jedu a mám zapnutý tempomat a zničehonic spadne ta ručička tak jak klesne výkon tak se tempomat odpojí (vypne).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...