Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Spojka


reditel07

Recommended Posts

kolik najezdis ? ja na 106, co je v rodine jen jako druhy auto s najezdem do 5000km rocne kolem komina dal Starline za litr a zcela bez problemu k tomu prace na cca pul dne, u tohodle se da prevodovka sundat v jednom cloveku

ale jinak zkus napsat tady na klubu clenum Badisak nebo Godzila.01 a zeptat se na LUK nebo Valeo, jakou budou mit cenu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem kupoval na mojí 106 1.4 spojkovou sadu LUK, vyšla mě asi na 1.300,- Kč

Kupoval jsem to na autodily cardo, ale mají to i jinde stačí zadat do vyhledavače.

Na 106 je vše poměrně za hubičku, když si to člověk najde na netu, jinak

taky najezdím kolem 13tis./rok takže bych bral osvědčenou kvalitu LUK nebo Valeo,

protože jestli mám mít Starline za 1k nebo LUK za 1,3k... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak ono taky Kelly ma vsade ve vetsich mestech kamenny pobocky se skladem a to stoji ty penize, je tam plno zamestnancu a drzet sklad taky neco stoji.

Cena je pak jasne 2-3x vyssi nez kdyz ti to nekdo preposle rovnou od dodavatele ;-)

Jinak v sade LUK bylo lozisko INA, asi si to ty vyrobci michaj navzajem :-)

[upravil dne 26/3/13 09:34 od J.R.]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To si děláte prdel:-( Já sem dělal spojku nedávno a na S16 sem ji sehnal za 4500,- komplet a to ještě se slevou (Lukas z německé výroby) :myslimA tady na tom ji mají za ani ne půlku, na druhou stranu tam mají popis, že se hodí na 1.1 i na 1.6, což mi připadá trošku divný...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ tak já taky kupoval díly draze v obchodě nebo přes někoho výhodněji, ale na těch e-shopech

mají ceny někde úplně jinde. To je jako s pneumatikama, dřív to taky každej kupoval v krámu

a teď jsou na penunetu apod. za pár kaček. Ale lidi někteří prostě přijsou do pneuservisu,

dají tam auto a ať jim to vymění - na těch se nejlíp vydělává, gumu jim dají za 2x tolik...

Jinak na 106 S16 koukám tam mají za 2tis. asi bude trochu větší o 1.1 tam nic nevidím,

nebo tedy vidím ale na Berlingo což je 2x tak velký auto, tak tam asi bude stejná ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi bude záležet i na velikosti auta, ale hlavní bude asi to, jakou sílu musí ta spojka krotit a myslím, že spojka dimenzovaná na 1.1 Berlingo by asi na S16 moc nevydržela-pokud by na to Berlingo nebyla dalece předimenzovaná, o čemž docela pochybuju.:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A proč ne? Zrovna do Berlinga mohli dávat jedu a tu samou od 1.1 po 1.8.

Už v 1.1 koukám je 200mm jako u S16 a je to ta samá, kdežto 106 1.4 má jen 180mm -

takovou malinkou, když mi přišla jsem se musel smát co to je za talířek :D

Ono totiž Berlingo i když je 1.1 už v základu bude vážit o dobrých 200kg víc a

už jen to je důvod více dimenzivat ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...