Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Denní svícení v režimu AUTO


PAT12

Recommended Posts

Ahoj,

chtěl jsem se poradit: Koupil jsem Peugeot 807 (r.v. 2009), který byl určený pro FR trh. Auto má xenonové světlomety a možnost používat světla v režimu auto. A tady přichází kámen úrazu: Když chci jezdit po ČR, tak musím použít světla pro denní svícení. Jenže toho docílím pouze tak, že na rukojeti nastavit potkávací světla. Tahle volba bohužel změní podsvícení celého vozu do nočního režimu. Tudíž je hůř čitelný palubní počítač, navigace se zbarví do černé barvy a celkově je to hůř využitelné.

Dalo by se to řešit přeprogramováním centrální jednotky buď v autorizovaném středisku, případně pokud máte tip na někoho, kdo to dokáže udělat i neofiko cestou.

Ještě jsem zvažoval namontovat tam homologovaná světla pro denní svícení, ale ta první varianta by se mi líbila víc.

Díky za jakékoli informace a tipy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na dia, ti nastaví že při nastartování se ti automaticky světla rozsvítí (aniž by jsi sahal na páčku světel), ale podsvícení celého vozu nebude uvedeno do nočního režimu (nebude svítit tachometr atd.). Jakmile dojde ke snížení viditelnosti venku, automaticky se aktivuje noční režim (rozsvítí se tachometr atd.) a palubovka a osvětlení tlačítek se aktivuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za první ohlasy. Dostal jsem ještě doporučení právě na ty LED pásky. Je to výhodnější s ohledem na to, že jsou tam xenony, které by se zbytečně opotřebovávaly. Takže velmi přemýšlím o tom doplnění o homologované LED pásky.

Nějaký doporučený servis poblíž Prahy za dobrou cenu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...