Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

repasovane turbo z WIZARD TURBO.sk


dodS12

Recommended Posts

Caute, chcem vsetkych peugeotakoch upozorni na tuto firmu wizardturbo.sk, ktora predava repasovane turba. Pobocku maju v LUCENCI a sidlia v BUDAPESTI. Kupil som od nich repasovane turbo, ktore hadam bude dobre, jedna sa o ich pristup a fuserstvo. Nikomu ich neodporucam, prave naopak, povedzte vsetkych svojim znamym, nech u nic nekupuju repasovane turbo.

Vsetko to zacalo tak,ze 6.3.2013 som dal mechanikovy vymontovat turbo z auta, povedali mi vo Wizardturbo (vzdy som s nimi komunikoval cez telefon), ze ked si objednam v stredu do obeda u nich turbo, tak v piatok mi pride kurierom, ich repasovane a ja im dam svoje, ze ho maju na sklade. No volali mi naspet, ze ho musia objednat zo skladu,takze nakoniec prislo 12.3.2013. Vtedy nastal problem. Kurier doniesol ich turbo,pekne zabalene a nechcel rozbalit krabicu, a zobral moje turbo. Po rozbaleni krabice, som zistil, ze na turbe chyba zavit na uchytenie hadice. Ja som im ten zavit pravdaze nechal na svojom turbe. Tak som hned volal povedali, ze im to hned v ten den pride a poslu mi ten zavit obratom, ale nestalo sa tak, vyhovarali sa na kuriera, ze on moje turbo omylom inde dorucil a nie im, takze mi to mali poslat 14.3.2013, nato mi zasa volali, ze ja som im nedal nejake suciastky co patria k turbu a preto mi este neposlali moj zavit, co bola dalsia vyhovorka na to aby mi to neposlali. Takze som im povedal, ze im to poslem. A oni povedali,ze to pride 15.3.2013 no bola snehova kalamita a kurier pravdaze neprisiel. Prisiel pravdaze 18.3. Tu problemy este nekoncili.

Moj mechanik nahodil turbo naspet, ked zistil,ze ty debili vnutro turba, kade preteka olej otocili o 180 stupnov naopak. Takze som tam volal, a povedali mi,ze sa ospravedlnuju,ze im mam poslat turbo naspet, ze oni to prehodia a poslu naspet obratom to som sa uz nastval a som im vynadal a nakoniec povedali,ze to moze moj mechanik rozobrat a otocit ten stred tak ako ma byt aj ked je to v zaruke. Takze zas musel moje mechanik vybrat turbo von, rozobrat ho a prehodil to tako to malo byt. 23.3 bolo vsetko na mieste. No tiekol motorovy olej zo spodu, zistili sme,ze to prepusta cez ten zavit co mi poslali z mojho turba, lenze oni mi neposlali tesnenie a to som zistil, dneska v peugeote, ze pod zavitom je tesnenie a preto to tade prepusta. Zajtra mi pride to tesnenie a dufam,ze ked sa to vymeni uz to bude v poriadku.

Uz som kaslal na tu firmu wizardturbo, lebo na to tesnenie by som cakal dalsi tyzden.

Ale aspon vidno aka je to firma, poslu mi repasovane turbo bez zavitu na uchytenie hadice a potom ked poslu zavit, tak ho poslu bez tesnenia.

Takze na zaver vyhybajte sa tejto firme wizardturbo.sk, su to maximalny fuseri.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

..nechcem sa ta dotknut ani sa zastavat firmy ako takej kedze som o nich este nepocul iba od teba teraz, ale chybu hladaj aj v sebe, taketo veci sa riesia zasadne osobne a nie cez postu, donesies svoje a vidis co ti davaju okuknes skontrolujes kompletnost ..

ps: to ze kurier ti nechel dovolit skontrolovat zasielku je zle, pretoze ako zakaznik mas na to pln epravo, samozrejme si uz mal podat staznost na prepravnu firmu

..každopadne u mna je podtsatne to ci je turbo kvalitne zrepasovane a nevidava podivne zvuky.. ostatne drobnosti sa daju prekusnit zvlast pri cenach ake maju na stranke

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokial to bol akýkoľvek poštový kurier a nie z ich firmy, kurier zodpovedá za neporušenosť obalu a nie za kompletnosť obsahu, takže nemáš právo otvárať zásielku pokiaľ ju nepodpíšeš a nezaplatíš.

Aspoň boli výraznejšie lacnejší?

[upravil dne 6/4/13 12:04 od igor.sk]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pri prevzati si mas skontrolovat kompletnost dodavy, je jasne ze az po zaplateni ale kurier je povinny pockat a v pripade nedostaku spisat protokol, on je ako svedok a doruci to na firmu ktora tovar posielala, robil som pre prepravnu spo. a toto bolo bezne, len vacsinou každy kurier sa vyhovara ze nema cas atd.

..kazdopadne az turbo funguje a je kvalitne urobene, ja osobne ziadam protokol z vyvazovacky tak nevidim problem..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no turbo vyslo 240 eur, rok je zaruka, takze cena je si myslim dobra.

Co sa tyka vydavania zvuku, tak turbo ako keby som ani nepocul, ziadne piskanie, ziadne pazvuky, tahat taha, bol k nemu aj certfikat - asi nejaky zatazovy test, len sa v tom grafe nevyznam.

Takze to vyzera, ze turbo je dobre, len teraz nastal iny problem, najazdil som s nim asi nejakych 500 km a stalo sa mi, ze pocas jazdy, pri uplne kludnom style jazdy pri 100ke zaplo kontrolku diagnostiky motora a napisal hlasku antipolution fault, a obmedzilo mi otacky motora, dalo sa vytacat len do nejakych 2000 ot a vobec auto neslo, netahalo. Po 2 dnoch sa mi ta hlaska vypla a auto islo. A predvcerom sa mi to stalo znovu sviti tak kontrolka diagnostiky, vo stvrtok idem na diagnostiku, je to utrpenie tak jazdit, ked su obmedzene otacky a o predbiehani to ani uz nehovorim.

Neviete co by to mohlo byt? lebo som trochu cital na fore, a ta hlaska je velmi vseobecna, ako som sa docital.

A este jedna vec, nieco nie je v poriadku ani so spotrebou, odkedy mam to turbo namontovane, spotreba je vyssia podla palubneho pocitaca o viac ako liter, ale ked som to ratal spotreba je ste vyssia na pol nadrze cize priblizne 35 l som presiel 400 km co je velmi malo, ked som doteraz na pol nadrze jazdil minimum 600 km a viac, a to pri rovnakom style jazdy, a vsetko je to jazda mimo mesta jazdim 50 km do prace po ceste su 3 dediny to je vsetko, neviem ci pomoze vymena palivoveho filtra, ma najazdenych len okolo 7000 km.

Neviete mi poradit s tymito dvoma problemami?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dik za link, uz som to vyhladaval pred tym a moc mudry som z toho nebol, lebo ako som uz vravel, je to velmi vseobecna hlaska, takze kym nepojdem na diagnostiku, mudrejsi z toho nebudem.

este tu vyssiu spotrebu potrebujem vyriesit, ale hadam vymena palivoveho filtru pomoze, lebo potom neviem co by to mohlo byt

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Caute, chcem vsetkych peugeotakoch upozorni na tuto firmu wizardturbo.sk, ktora predava repasovane turba. Pobocku maju v LUCENCI a sidlia v BUDAPESTI. Kupil som od nich repasovane turbo, ktore hadam bude dobre, jedna sa o ich pristup a fuserstvo. Nikomu ich neodporucam, prave naopak, povedzte vsetkych svojim znamym, nech u nic nekupuju repasovane turbo.

Vsetko to zacalo tak,ze 6.3.2013 som dal mechanikovy vymontovat turbo z auta, povedali mi vo Wizardturbo (vzdy som s nimi komunikoval cez telefon), ze ked si objednam v stredu do obeda u nich turbo, tak v piatok mi pride kurierom, ich repasovane a ja im dam svoje, ze ho maju na sklade. No volali mi naspet, ze ho musia objednat zo skladu,takze nakoniec prislo 12.3.2013. Vtedy nastal problem. Kurier doniesol ich turbo,pekne zabalene a nechcel rozbalit krabicu, a zobral moje turbo. Po rozbaleni krabice, som zistil, ze na turbe chyba zavit na uchytenie hadice. Ja som im ten zavit pravdaze nechal na svojom turbe. Tak som hned volal povedali, ze im to hned v ten den pride a poslu mi ten zavit obratom, ale nestalo sa tak, vyhovarali sa na kuriera, ze on moje turbo omylom inde dorucil a nie im, takze mi to mali poslat 14.3.2013, nato mi zasa volali, ze ja som im nedal nejake suciastky co patria k turbu a preto mi este neposlali moj zavit, co bola dalsia vyhovorka na to aby mi to neposlali. Takze som im povedal, ze im to poslem. A oni povedali,ze to pride 15.3.2013 no bola snehova kalamita a kurier pravdaze neprisiel. Prisiel pravdaze 18.3. Tu problemy este nekoncili.

Moj mechanik nahodil turbo naspet, ked zistil,ze ty debili vnutro turba, kade preteka olej otocili o 180 stupnov naopak. Takze som tam volal, a povedali mi,ze sa ospravedlnuju,ze im mam poslat turbo naspet, ze oni to prehodia a poslu naspet obratom to som sa uz nastval a som im vynadal a nakoniec povedali,ze to moze moj mechanik rozobrat a otocit ten stred tak ako ma byt aj ked je to v zaruke. Takze zas musel moje mechanik vybrat turbo von, rozobrat ho a prehodil to tako to malo byt. 23.3 bolo vsetko na mieste. No tiekol motorovy olej zo spodu, zistili sme,ze to prepusta cez ten zavit co mi poslali z mojho turba, lenze oni mi neposlali tesnenie a to som zistil, dneska v peugeote, ze pod zavitom je tesnenie a preto to tade prepusta. Zajtra mi pride to tesnenie a dufam,ze ked sa to vymeni uz to bude v poriadku.

Uz som kaslal na tu firmu wizardturbo, lebo na to tesnenie by som cakal dalsi tyzden.

Ale aspon vidno aka je to firma, poslu mi repasovane turbo bez zavitu na uchytenie hadice a potom ked poslu zavit, tak ho poslu bez tesnenia.

Takze na zaver vyhybajte sa tejto firme wizardturbo.sk, su to maximalny fuseri.

Pokud se dobře pamatuju tak totéž jsi tu napsal už jednou, pak jsi svůj příspěvek smazal, že?

Nechápu tvoje rozhořčení, to že si něco zapomeneš na Turbu a pak se divíš že se nepřetrhnou mi příjde chyba trochu někde jinde ;) A to že je turbo pootočené je bežné protože stejný typ bývá v různých autech různě natočen, což by člověk který do něčeho takového vrtá měl vědět. A poznámka typu - poslali mi ten můj zapomenutý závit, ale nepslali těsnění (který jsi měl stejně vyměnit za nové) už raději vůbec nekomnetuju :D:papa

PS: bez diagnostiky proč je auto v nouzáku nemá smysl vůbec o ničem diskutovat...

[upravil dne 7/4/13 15:34 od koblih69]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nie tento prispevok som sem nepisal dvakrat, tak neviem o com hovoris.

a keby si mal tie moje skusenosti s nimi ako sa vyhovarali, tak by si bol takisto rozhorceny, ono sa tam vsetko ani nedalo napisat, lebo toho bolo viacej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...