Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Oznacenie dialnicnej nalepky


jofo

Recommended Posts

Ahojte. Vie mi niekto povedat ze podla akeho zakona musi byt dialnicna nalepka oznacena-predierovana pri kupe?

O co ide. Potrebujem rakusku nalepku, ale neviem kedy presne pojdem. Tak manzelka ju isla kupit a nechcu jej ju predat bez oznacenia. A na jej otazku ze podla akych predpisov ju nemoze predat bez oznacenia jej pani nevedela povedat. Ze proste je to tak.

Nerozumiem o co ide ked si ju oznacim sam.

Dakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No bohužial sa to neda takto dopredu tiež som to už skušal... Ide asi o to ze by ju mohol niekto sfalšovať a predierovanu znamku ťažko sfalšuješ....

Treba kupiť znamku v ten deň ako pojdeš nič ine ti nezostáva... 3 min na benzínke ta snad nezabiju :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono nie je problem ju kupit aj tesne, ale ked idem z Irska tak sa mi uz dva krat stalo ze som minul hranicu a uz som bol v rakusku a bez nalepky. A s rakusakmi sa nedohadas.A hlavne ked ides v noci tak uz bolo vsetko zavrete na rakuskej hranici a k to hranica je.Preto som sa snazil ju kupit skor neoznacenu ze ju oznacim. No nic. Ked budem vediet kedy pojdem na sk tak mi ju muis zena poslat postou pre istoto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lebo irsko je najblizsie ku rakusku. :D Tu nemaju nalepky. uz som sa pytal. Islo mi len o zjednodusenie si cesty. Aby som nemusel stresovat ze ci som uz v rakusku a ci som nepresiel poslednu pumpu. Ale to je jedno. Viem ze mi to na sk takto nepredaju tak to budem riesit inac. Chcel som len vediet ze pre aku somarinu to nepredaju bez oznacenia.

Dakujem vsetkym

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...