Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

UPDATE 2 : moje 807 vs. Captain Morgan


Recommended Posts

Protože prý máme málo starostí, tak nám nějakej vožralej idiot z pátýho patra hodil flašku od Morgana do čelního skla. :-(

nějaká partička vedle v baráku ještě ráno pařila, bylo tam veselo a měli otevřenou ventilačku, takže policajti když to slyšeli, tak se tam šli podívat. Nevim co zjistili, ale jeden mi říkal, že měli ještě Morgana nalitýho ve skleničkách. Vzali etiketu a špunt, udělají otisky, pachovou stopu a nějakou chemii. Tak jsem zvědav

post-367-14109630259731_thumb.jpg

TAK PO DVOU MĚSÍCÍCH JE STAV :

1. sklo vyměněno mým mechanikem, pojišťovna určila maximální výši faktury

2. faktura ze servisu odeslána k proplacení do pojišťovny

3. po šesti týdnech mi prasknul klíňák, takže jsem jel do servisu. ptám se , jestli je už sklo proplacené, prý že ne.

4. po sedmi týdnech mi volá policistka, že prý to pojišťovna ještě neuzavřela, protože jsem jim JÁ nedal číslo účtu, kam mají poslat peníze za opravu!!!

5. okamžitě vyřízeno přes e-mail

6. k dnešnímu dni (28.5.2013) stále není proplaceno ani mně, ani servisu

:-(

[upravil dne 28/5/13 10:55 od Ravel]

Tak cena za sklo 11.000 byla uhrazena mně na účet, ovšem bez spoluúčasti 5.000.

Volam do pojišťovny, jestli si dělaj prdel. Jaká spoluúčast???

Prý je to běžný postup.

Volam na Policii ČR, že jsem tedy teď poškozený i já a nejenom pojišťovna.

Policistka mi sděluje, že viník UHRADIL POJIŠŤOVNĚ 11.000 Kč a že to prověří.

Za chvíli volala, že to je administrativní chyba v pojišťovně a samozřejmě mi pošlou doplatek do celý částky.

[upravil dne 31/5/13 11:53 od Ravel]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jeste, ze jen sklo a ze tentokrat policie aspon neco udelala

me uz si nekdo sednul na kapotu (promackla), hodil mi na auto nekolik vajicek (z x-teho patra zanechaly skorapky na laku odpryskane dubky az na zakladovku v kruhovem prumeru cca 5cm), poskrabal zadni okno nejakym rozmatlanym bahnem (to jsem dodnes nepochopil, co kdo vyvadel) proste nektery lidi jsou dobytek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

a ještě perlička

paní z baráku odkud flaška vylítla nám minulej týden řekla, že její dcera šla asi v pět ráno do práce do nemocnice a jedna flaška přistála asi dva metry od ní. Tak volala na Městský Primáty, že jí málem nějakej ožralej debil zabil a ať je tam jdou uklidnit. MP říkal, ať tam počká než dorazí. Ona že nemůže, že se mění v nemocnici směny a že nemůže přijít pozdě. MP že tam teda nepojedou, že to by jim takhle mohl volat kdokoli. Chápete to???

[upravil dne 28/5/13 10:59 od Ravel]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...