Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

2,0 HDI problém s motorem


standys208

Recommended Posts

Zdravim všechny hodné pomocníky.

Mám Peugeot Boxer 2,0 HDI , rok 2003. Dnes jsem ho po více jak měsící nastartoval a nastal problém. Motor chvíli šel normálně vytočit pak se najednou rozsvítila kontrolka motoru a šel jen na 1000 otáček, po chvilce zhasla a motor zase šel normálně.....Takto se to opakovalo X krát. Myslel jsem si že je třeba zavzdušněná nafta nebo něco takového. Nechal jsem motor běžet půl hodiny na volnoběh ale to bohužel nepomohlo. Závada se stále objevovala a mizela. Zkusil jsem odpojit váhu vzduchu a kontrolka motoru už zůstala svítit stále a nezhasíná a motor jde pouze na volnoběh. Váhu vzduchu jsem zkusil i vyměnit ale stále jde motor pouze na volnoběh. Už nejde nikdy přidat. Do toho se ještě objevila stará ale občasná závada, kdy se z ničeho nic rozeběhly obě sahary a třeba po 3 minutách zase zastavily. Teďka se ale obě rozeběhnou a přestanou jít až po 10ti minutách kdy je motor chcíplí. Bohužel jsem to nemohl napíchnout aby mi něco ukázala diagnostika. Ještě teda v jednu chvíli se na displeji objevila hláška BATT ale ta už zase zmizela a nic se znova neobjevilo a taky při nějakém nastartování se rozsvítila oranžová kontrolka auta se zámečkem.

Dokáže mi s tímto někdo nějak poradit???? Každá rada dobrá.

Děkuji mnohokrát všem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ŘJ absolutně suchá, diagnostika ukázala asi 50 závad, po smazání už zůstala jen jediná závada - čidlo teploty chladící kapaliny i když teploměr v autě teplotu ukazuje. Dnes bych měl zkusit vyměnit, ale přijde mi divné, že by čidlo teploty mělo nějaké spojení s tím, že nejde přidat plyn? ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...