Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

záměna světel


kubiq

Recommended Posts

chtěl bych dát čirý světla dopředu, ale mám old model na to jsem moc pěkných světel po netu neviděl, a tak mě napadlo byl by velký problem zaměnit přední světla z new modelu do old modelu? byl by velký problem to dopasovat? zkoušel to někdo? je to vubec realizovatelný?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Peugeoti 306 měly 3 facelifty:

- H4+oddělený blinker

- H4 + sloučený blinker

- H7+H7 - tzv. \"číro\"

Mezi 2. a 3. jde o nárazníky, příčku a páčku . Na druhou stranu, při dnešních cenách - banalita.

P.S.: Furt to bude přes 10 let staré auto. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

šlo mi spíš o to že čirý světla se mi víc líbí, o nic jinýho asi ne, prostě nejnovější rok na ty h7 je fešnější, proto jsem chtěl změnu, kvuli předělaní na novější to ani ne ;) problém je v tom že mám rv 93 todíš typ 1 h4+ oddělený blinkr, to je taky to co se mi natom nelíbí.

jinak taková od Jacobsoona jsou hezký ale já spíš chtěl klasiku origo čirou, jinak od něj se mi líbí ten nárazník s mlhama, já mám bez mlh, jen jestli by to na rv 93 šlo, jestli to má stejný uchyty to si nejsem jist

Jinak počítal jsem s markou že i kapotu a páčku předělat mě nanapadlo proto se prám ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
  • O 6 měsíců později...

hľadám, hľadám a neviem nájsť...

mám old model a svetla H1+H1 bez smerovky (aj taka varianta bola). jedno svetlo je Valeo a druhé Carrello.

Ale, pretože, tie staré z roku 1995 slabo svietia a obidve majú prasknuté sklo, potreboval by som nejako tie svetla poriešiť.

Napasoval by som nové - číre svetlá so smerovkou do old modelu, aj keď by to asik nelicovalo s kapotou, nárazníkom a blatníkom. dá sa to tam dostať?

alebo

Vymením páčku pod volantom a dám tam nové Valea H4, z Poľska za cca 80,- €

Nemá niekto staré dvojparabolové svetlá, alebo aspoň sklá na dvojparabolové svetlá H1+H1 ???

vďaka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak je to u těch posledních čirejch světel?

Někde píšou že je to H7+H1, jinde H1+H1, a někde i H7+H7. Co je teda pravda?

V manuálu píšou že tam jsou dvě H7, když jsem koupil auto tak jsem dostal papíry že tam jsou nový H1, a koukám že tady na fóru taky každej píše něco jinýho.

Nejlepší asi žárovku z auta vytáhnout a podívat se ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...