Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

sobotní výlet Liberec


Recommended Posts

tak jsem v sobotu děti vzal do libereckého dinoparku a musím říct, že jsem byl nadšenej , ne že bych neviděl jiné dinosaury nebo nebyl v jinych dinoparcich ale tenhle je prostě jinej a neda se srovnat s jinými , a uz vůbec ne s tim v praze kterej zvladnem za dvacet minut. za stejne peníze jsem v libereckem dinoparku byl skoro ctyri hodiny a to jsem deti odtut musel vykopat :D tohle liberečákum zavidím , az se probudi bluethoth v telefonu tak sem hodim fotky.

následně jsme se přesunuly do místní zoo, ta mě bohužel fest zklamala , jediný co si odnáším ze zoo jsou vzpomínky na mláďata tygra bílého , jinak teda hruza, stare pavilony, areal neudrzovany , dost mne to zklamalo kor když si predstavim ze kdysi jsem chtěl jet do této zoo , tedy v době kdy nebyl ještě v miste i dinopark , to bych byl fest nastvanej teda . no hlavne ze mate predrazene ms světa ve ski :D , tohle teda chloubou města není teda. no i to ski byl vlastne pruser :D

jinak na zpatecni ceste jsme mrkli (ja po roce) do skoda auto museum a samo přibylo par novinek ale i novot co me teda spise nastvaly. tim myslim nekoho debilni napad dat auta do regálových pozic , v podstate je tam velkej regal ctyrpatrovej a v nem auta , ja se svými 198cm jsem tak nejak videl do druhého patra pak jsem se nechytal takze total o hovne , kor když si nemohl kouknout dovnitř. potkali jsme tam Aleše Valentu a studii Vision D jinak teda bída , a zdrazily vstupne kujvy. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...