Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Prázdná hlava na cestě - Jihočeši pozor


koblih69

Recommended Posts

Po dlouhém zvažování jsem se rozhodl tady udělat reklamu firmě jejíž předváděcí auto vidíte na foto. Poslední (čtvrteční setkání ) mě utvrdilo, že si to zaslouží.

Prosím pokud potkáte na cestě tohle nebo jiné auto označené touto firmou - dříve to byla 207 se lvem na boku ( denně jezdí na trase ČB - Týn nad Vltavou - Veselíčko a zpět ) s chladnou hlavou mu na nejbližším místě uvolněte cestu a nechte ho jet. Stejně už na Vás bude asi najíždět a blikat protože jedete 100 tak kde by to na okresce šlo 150.

Příklad jedné z jízd: 2x předjíždění na plné čáře - 1x jelo v protisměru auto které se muselo vyhnout, vybzďování, najíždění, vytlačování ze silnice bok na bok, zběsilé jízdy v obci, nezastavení na Stopce a pod.

Potkávám toho \"člověka\" poměrně často a vím o koho se jedná, ale to není podstatné. Ten člověk není psychicky v pořádku, to není agresivní jízda to je série útoků. Naštěstí jsem byl napadeným jen jedenkrát - o to pikantnější je když jedete na motorce a najíždí na vás zezadu auto přesto, že jste u krajnice a může předjet, nebo když předjede a začne vás vytlačovat ze silnice ... bohužel svědkem jsem byl tolikrát, že mi to nedá pokoj.

Tak si ( hlavně Jihočeši ) prosím dávejte pozor a auto vozte servisovat někam jinan :papa

post-25417-14109630230079_thumb.jpg

[upravil dne 24/3/13 18:19 od koblih69]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koblihu - když víš o koho jde, proč to neřešíš třeba s majitelem autosalonu, kde mistr volantu pracuje? Samo pokud s tím nejezdí majitel sám nebo za volantem neválčí jeho lehce nevycválaný synátor - že by tak jezdila manža moc nepředpokládám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...