Jump to content

Prázdná hlava na cestě - Jihočeši pozor


koblih69
 Share

Recommended Posts

Po dlouhém zvažování jsem se rozhodl tady udělat reklamu firmě jejíž předváděcí auto vidíte na foto. Poslední (čtvrteční setkání ) mě utvrdilo, že si to zaslouží.

Prosím pokud potkáte na cestě tohle nebo jiné auto označené touto firmou - dříve to byla 207 se lvem na boku ( denně jezdí na trase ČB - Týn nad Vltavou - Veselíčko a zpět ) s chladnou hlavou mu na nejbližším místě uvolněte cestu a nechte ho jet. Stejně už na Vás bude asi najíždět a blikat protože jedete 100 tak kde by to na okresce šlo 150.

Příklad jedné z jízd: 2x předjíždění na plné čáře - 1x jelo v protisměru auto které se muselo vyhnout, vybzďování, najíždění, vytlačování ze silnice bok na bok, zběsilé jízdy v obci, nezastavení na Stopce a pod.

Potkávám toho \"člověka\" poměrně často a vím o koho se jedná, ale to není podstatné. Ten člověk není psychicky v pořádku, to není agresivní jízda to je série útoků. Naštěstí jsem byl napadeným jen jedenkrát - o to pikantnější je když jedete na motorce a najíždí na vás zezadu auto přesto, že jste u krajnice a může předjet, nebo když předjede a začne vás vytlačovat ze silnice ... bohužel svědkem jsem byl tolikrát, že mi to nedá pokoj.

Tak si ( hlavně Jihočeši ) prosím dávejte pozor a auto vozte servisovat někam jinan :papa

post-25417-14109630230079_thumb.jpg

[upravil dne 24/3/13 18:19 od koblih69]

Link to comment
Share on other sites

Koblihu - když víš o koho jde, proč to neřešíš třeba s majitelem autosalonu, kde mistr volantu pracuje? Samo pokud s tím nejezdí majitel sám nebo za volantem neválčí jeho lehce nevycválaný synátor - že by tak jezdila manža moc nepředpokládám.

Link to comment
Share on other sites

Guest StibTo

Šaldík by mu ukázal :D

Koblih69 : A to ho někdo nemůže natočit na kameru a jít tu přehlídku útoků ukázat na PČR ? :myslim Stejně by to asi bylo k ničemu, co ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...