Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Zapalovač - Zapojení


matejvc

Recommended Posts

Zdravím, jenom taková vsuvka. Máte v autě zapalovač, pokud ano, máte ho kde? Ja ho tam nemám sem si dneska uvědomil :-D jak jsou Vystražný, topení skla, mlhovky, tak vlevo je ještě takovej čudl do kterého by se to asi dalo dát ale nevím to jistě proto se ptám :) :)

post-49095-1410963022637_thumb.jpg

Zapojení : Ahoj, tak jsem koukal, a zapalovač nemá přivedenou kabeláž a chtěl jsem se zeptat zda má někdo zkušenosti se zapojováním od pojistkové skříně. Anebo zda mám předat tuto věc odborníkovi/servisu. Děkuji

[upravil dne 6/4/13 14:44 od matejvc]

[upravil dne 6/4/13 14:45 od matejvc]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přítelkyně otec má přesně tento tunel.. když sem poprvý jel svym, tak sem si chtěl dát telefon do toho otvoru (kaslíču) a divil sem se že mi nejde... no jo já tam místo toho mam výdechy na topení. jinak já tam mam 5 otvorů popořadě přední mlhovky, zapoalovač, zadní mlhovky, rozmražování okna, výstražný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

zkušenost mám ale ne se 106,ale není na tom nic složitýho,pokud tomu drobet rozumíš.Nezapomeň na pojistku.Zapojit jde na dva zpusoby,trvale napájení nebo napájení po zapnutí spínací skřínky.V servise to bude drahý pokud myslíš Peugeot servis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkušenost mám ale ne se 106,ale není na tom nic složitýho,pokud tomu drobet rozumíš.Nezapomeň na pojistku.Zapojit jde na dva zpusoby,trvale napájení nebo napájení po zapnutí spínací skřínky.V servise to bude drahý pokud myslíš Peugeot servis.

Jsem na oboru elektrotechniky, takže proměřit nebude problém, jen než se do něčeho pustím tak chci nasbírat co nejvíce unfo, třeba kdo udělal nějakou chybu či tak. A děkuji za odpověď :) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

jen mne napadá podívat se kde je pojistka na zapalovač a od ní to tahat,třeba tam bude přívod jen odvod k zapalovači ne tak jej dodělat a pojistku bys měl pak v panelu kde jsou pojistky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...