Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Denní svícení


Michal007

Recommended Posts

Domnívám se, že hledáním to nalezneš.

Pokud se dobře pamatuji, tak oddie takové svícení nechával dělat i pro pár lidi z klubu, s nějakou vychytávkou, aby se rozsvítili až při běžícím motoru...

Každopádně pokud píšeš o světlech pro denní svícení, tak bych to neřešil, prd berou, pokud mluvíš o potkávacích světlech, tak tam Tvé úvahy chápu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Idealni je svitit tim co je na aute,nez hnusnejma neoriginalnima dodelanejma ledkama...

Mám ten samý názor, bohužel v případě dražších světel a ježdění v centru, kde se paraboly nestačí ochlazovat, jsou LED denní světla nejlepším řešením, aby světla brzy neodešla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Idealni je svitit tim co je na aute,nez hnusnejma neoriginalnima dodelanejma ledkama...

přece si nebudu vypalovat valea a žárovky přes den, když můžu \"svítit\" ledkama, které stojí pár korun a navíc jsou ledky ve dne nepřéhlednutelné, takže jsou v provozu bezpečnější než kdejaké origo světla:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Idealni je svitit tim co je na aute,nez hnusnejma neoriginalnima dodelanejma ledkama...

přece si nebudu vypalovat valea a žárovky přes den, když můžu \"svítit\" ledkama, které stojí pár korun a navíc jsou ledky ve dne nepřéhlednutelné, takže jsou v provozu bezpečnější než kdejaké origo světla:)

Bezpečnější? 50% z toho co vidím svítí katastrofálně, 50% mi vypaluje voči. Nicméně 99% těch dodělávaných vypadá na autě superhnusně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Idealni je svitit tim co je na aute,nez hnusnejma neoriginalnima dodelanejma ledkama...

přece si nebudu vypalovat valea a žárovky přes den, když můžu \"svítit\" ledkama, které stojí pár korun a navíc jsou ledky ve dne nepřéhlednutelné, takže jsou v provozu bezpečnější než kdejaké origo světla:)

Bezpečnější? 50% z toho co vidím svítí katastrofálně, 50% mi vypaluje voči. Nicméně 99% těch dodělávaných vypadá na autě superhnusně.

led jsou rozhodně viditelnější a bezpečnější než origo světla ;)...origo světlo ve dne (zvlášť při slunci)splývá s okolím, ale bílé světlo ledek ti nikdy s okolím nesplyne...možná i díky tomu že ti vypalují voči :D že jsou dodělané ledky nevzhledné je často pravda...ale nejsem zastáncem ledek kvůli vzhledu, ale kvůli výhodám, které mají

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...
  • O 3 roky později...

Trochu bych to tu oživil, protože jsem nenašel co hledám:

Mám 406ku a tam jsem u pojistek nahradil dva bočníky dvěma relátky, takže teď se mi automaticky rozsvítí světla po nastartování motoru a zároveň mi nepohasnou displeje. Je u 206 podobná jednoduchá možnost? Myslím někde něco vyměnit kus za kus, bez tahání nějakých drátů někde?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...