Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Žárovka do spínače stahování oken


Petrikj

Recommended Posts

Dají se někde sehnat žárovky do spínače stahovaní oken?

U několika spínačů mi praskla žárovka a tak nejsou podsvícené, rozebral jsem je, ale žárovka je zvláštní, ani v servisboxu jsem ji nenašel, jen celý spínač za 600 origo :-).

Tak vypadá žárovka, není to klasická jako do obrysovek, má menší průměr a je delší, plus dlouhé dráty na výstupu.

Neválí se někomu doma takové žárovky, podmínka je že musí svítít:D (což bude asi vořech).

Díky

post-28730-14109630219333_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra to je rychlost ;)

je to tahle?

Submini zár.3x7mm 12V 50mA 0,6W

Víceméně nejlepší řešení.

Dřív jsem to řešil klasickým malým celosklem, krátké drátky jsem nechal jak byli po stranách a na ně jsem navázal jiné jemné delší drátky a také to bylo dostatečné...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pripojím sa k téme :) to podsvietenie spínačov majú všetky modely? odkedy mám auto tak mi to nesvieti a ani som nerátal s tým že by malo.. 405 grd Turbo rok 1989 ,mám ele. okná iba v predu! mal by som tam mať tiež žiarovky?

Pravděpodobně ano.

Já to na srazu viděl u mk405, tak jsem vyndal spínače z 505 1986 a taky jsem měl žárovky ko.

Ty spínače na okna u 405 svítí když otevřeš dveře a pak při zapnutém zapalování nebo rozsvícených světlech, teď nevím - tím je dáno, že odcházejí dost rychle...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...