Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

cerstvy majitel 307


Iwosko

Recommended Posts

zdravim vsechny na foru!

vcera jsem se stal majitelem tri-dverove 307-cky 2.0 hdi 79kw, r.v.2001 a neco pres 154000 na budiku a musim rict ze jsem prijemne prekvapen :) na to ze pazoutovy bude 12 let je v nem supr svezeni!

nicmene mi bylo doporuceno od mechanika udelat rozvody, oleje a filtry jelikoz nemam servisni historii a pri zapnuti klicku sviti servisni klic a \"-9300\" tak odhaduju ze predchozi majtel trochu presvihnul servisni interval.

behem tech nekolika malo kilometru jsem si vsiml ze pri jizde do kopce obcas ztrati vykon a zacne ztracet i rychlost ( stalo se mi 2x behem 2 dni jednou dalnice cca 130km/h a podruhe okreska max 70km/h) kdyz se pak dostanu na rovinku tak zas normalne tahne. na tohle jsem na foru nenasel stejnej pripad

taky se mi jednou rozsvitil esp/asr problem .... jak jsem si vsiml tady na foru nejsem prvni s timhle problemem :)

a jeste jedna prkotina, pri uzamceni se automaticky sklopi zrcatka ( coz je fajn) jen pri nastartovani se vyklopi jen jedno ( coz me trochu se*e :)) - necham zrusit automaticky sklapeni az se dam servisovat

az na tehlech par drobnosti ktere necham opravit tak sem velice spokojenej cersvej majitel 307-my, design se mi hodne libi a ani se mi nechce verit ze je to auto tak stary :)

jeste link na bazar kde jsem ho poridil

http://peugeot-307.autobazar.cz/inzerat/983970/peugeot-307-2-0-hdi/

post-49155-14109630218709_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj autíčko je moc hezké gratulka nicméně si neodpustím se zeptat proč proboha auto ESA??:bojim

já mám s nima a s AAA bohužel jen špatné zkušenosti ale budíž.

Předpokládám že to ESP/ASR se ti při zkušební jízdě nerozsvítilo?

Další věc je ta že nevím jak to máš ve smlouvě ale vzhledem k tomu že máš auto tak krátce zkusil bych vady reklamovat právě u ESA. Ale jak jsem psal auto je hezké tak se ti to snad podaří vyřešit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dekuji za privitani.

kdyz jsem podepisoval papiry v autoesa tak sem si jen rychle precetl \"technicky stav vozidla\" a vpodstate je tam napsano ze je to uplnej vrak a ze tam nic nefunguje jen aby esa byla kryta pro budouci reklamace... tak si myslim ze zkouset na ne uhrat nejakou reklamacku bude akorat ztrata casu a energie

s malejma opravama si zkusim poradit sam jelikoz me to celkem bavi :) v minulosti sem byl clenem australian ford forums a jako hobby jsem si ladil stareho fordika xd viz.

a

no a tedka kdyz jsem v cechach a nemam dost penez na ziveni 5.0l V8 tak si budu hrat s pazoutem :)

jinak pazouta sme poridily s manzelkou jako druhe auto jelikoz cekame prirustek a vidim to asi tak ze zena s dcerkou budou jezdit se soucasnou oktavkou ktera je spolehliva (tuk tuk na drevo :)) a ja budu prohanet pazouta do prace coz je 6 km od mista bydliste

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...