Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

206 prevodovka - podložka pod vypuštací šrób - rozmery


ujomarian

Recommended Posts

  • O 1 měsíc později...

Ahoj,

nechci zakládat nové vlákno tak to šoupnu sem. Snad to bebude vadit.

Před měsícem jsem koupil 206 1,1 od kámoše. Auto je po rovodech, ale výměně oleje + filtrů. No nedalo mi to a olej + filtr jsem pro jistotu stejně vyměnil a nalil tam Total Quartz 7000 10W40. Teď chci vyměnit olej v převodovce a otázka zní. Je možné to spáchat v domácích podmínkach pouze s heverem nebo je lepší zaje do servisu?

Stáhl jsem si schéma převodovky takže vím kudy vypustit, kudy nalít, ale pod autem jsem to ještě nehledal. Vyměnit chci, protoe nevím kolik má auto nalítáno. Nefunguje display s ukazatelem km.

Díky Jirka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, jak píše servisman, žárovka bývá spálená. Přitom vyměň nebo aspoň zkontroluj všechny žárovky pod přístrojovkou. Jdou tam tyto: (délka asi 20 mm, průměr asi 6 mm)

Olej v převodovce: měj auto vodorovně. Nalívání lze trychtýřem a hadicí, anebo pumpou (jako velká injekce).

post-3499-14109631403485_thumb.jpg

[upravil dne 23.5.2013 11:14 od P607Olda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

není doma tak jednoduché zvednout auto do roviny tak,aby ses pod něj dostal...,ideálně montážní jáma...,ale budeš potřebovat čtyřhran 8mm na povolení výpust. šroubu a 2 litry oleje Total Transmission BV 75-80, nedávej tam jiný:bojim

[upravil dne 23/5/13 11:28 od ozzy56]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Žárovky podle mě spálené nejsou protože display i všechny budíky normálně svítí. Jen neukazuje číslice:(

Olej mám v plánu dát co psal ozzy56. Chtěl jsem to měnit sám, protože servisům nevěřím, ale tohle asi budu muset do servisu dát. Nezná někdo v Jihlavě nějakej spolehlivej servis? Do Peugeotu se mi to moc dávat nechce.

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...