Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Alfa Romeo 145 1.6Boxer 76kW


VincentCZE

Recommended Posts

Altman : Dobre ty ten druhej link nooo :D Myslim, ze to celkem sedi - staci si precist ty problemy co s tim jsou nemluve o cene. Za ty prachy to asi fakt musi bejt pekna skoropojizdna rakev :) Ale kdo chce kam pomozme mu tam ze ?

PS.: Nepochopim, ze se necim takovym jeste nekdo verejne chlubi.

[upravil dne 23/3/13 17:05 od StibTo]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Alfa už funguje jak má.

Nyní zakoupené díly : motor olej, pal. filtr, olej prevodovka, hlavni brzdovy valec - repas, brzdovy trmen gumicky repas, brzdova kapalina, vyplach olej..

Má nové zapalování.

Ještě mne čeká nový map senzor (nebo lambda ?)

Vzhled ?205 Nelíbí ale Mi16 je dokonale zábavný auto, 309 Taky- 309 bylo jediný auto které se mi vyloženě hnusilo...(ano, ukamenujte mne).

-306 už je prodaná - a nelituji toho.

Alfa má podstatně levnější servis, teda aspoň proti ropě.

BTW: altman ví moc dobře jak to auto přesně vypadá, jako jedinej z vás ho viděl na vlastní oči.

[upravil dne 23/3/13 23:15 od VincentCZE]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BTW: altman ví moc dobře jak to auto přesně vypadá, jako jedinej z vás ho viděl na vlastní oči.

No to je pravda, však taky proto jsem dával viz. výše ten odkaz na vrakoviště. :D:D:D

Po editování: Ne ale teď vážně, ať nedostanu po hubě. Lak to má pěknej, motor teda už méně. Na to, že to občas chcípne, občas to třeba nenastartuješ....no za 5 tisíc je to vlastně skoro zadarmo. ;)

Až s kolegou mxmenem opravíme Peugeot 206, budu moct nabídnout i případný odtah. :D

[upravil dne 24/3/13 09:27 od Altman]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...