Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

problem s16 106


peacey

Recommended Posts

cau kluci i holky mam takovej zvlastni problem jakmile otocim klickem hned mi sepnou ventilatory nezna nekdo pricinu motor fouka i za studena divnee a jeste mam problem z posilovacem jeto jako ukroutit trabanta vubec nefunguje jsou nejake nejcastejsi vady na servu nebo necem kolem toho ? kapalina netece ale servo nefunguje dekuju za odpovedi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

řekl bych že to bude jak na saxu, kde serva odcházej (uhlíky) je to zabordelený, už se mi taky stalo jak je přívodní kabel do serva tak v te gume je zalitá součástka a ta mě zkratovala, ale s tím bych nestrašil, servo ven a kouknout na ty uhlíky, držáky uhlíků, rotor atd....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a teplotu vody ti to ukazuje normálně? (přibližně) Jestli nebude v háji čidlo chl. kapaliny a auto si pak myslí že je přehřátý a proto ti běží sahara.

Se servem jsem měl dřív taky problémy, občas vynechávalo, docela nepříjemný, když vyplivlo třeba za jízdy, ale už přes rok mám zase klid. Zkus napsat přímo sem do sekce 106 http://www.peugeot-club.com/forum/forumdisplay.php?fid=15

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...