Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Autoplachta na 406 Break - jakou


JimBeem

Recommended Posts

Používate někdo plachtu? Jakou, kde koupenou a jaký rozměr nejlíp na 406 kombíka?

Dělají se jak celoplachty, tak i ty co zakryjou akorát boudu s oknama.

Osobně bych chtěl celoplachtu, parkuju na pozemku takže vykrádačky se nebojím - pes to pohlídá... :)

Stojím pod stromem a padá z toho porád jenom bordel a do toho ještě ptactvo :grr

Takže s čím máte zkušenosti? Jakej matroš hledat? A počítám s tím, že mokré auto plachtovat nebudu.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zaplachtovaná auta a takové \"sklopné pseudogaráže\" si pamatuju z přelomu 70. a 80. let, kdy jich parkoviště na sídlištích byla plná. Jsem rád, že podobné hrůzy dnes už vidět nejsou a Tvůj dotaz mně vyděsil snad víc než upír v hororu :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

kdysy jsem něco dělal na motoru a začalo poprchat stačil mne malý altánek 3x3 m ,soused měl sezení pod stromem měl plachtu přidělanou k větvím aby neměl bordel a nesrali na něj ptáci. Dalo by se udělat v pohodě stačí koupit jednu plachtu 6x3 m v OBI a nějak to přidělat ;) přece známe Zlatý český ručičky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, kde JimBeem parkuje - pokud na vlastním pozemku, pak asi nebude problém najít místo mimo strom a riziko pádu exkrementu. Pokud na ulici, pak si instalaci nějaké plachty nad autem tak, aby to nevypadalo jak v rozvojové Asii nebo cikánském ghettu, fakt neumím představit

[upravil dne 23/3/2013 11:05 od Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kurniik :D

Parkuju ve vjezdu a po celé jeho délce je náletová dřevina, plus jedna velká \"tůj\" ze které padá nejvíce sajrajtu. Nikam jinam se s autem nedostanu, leda do garáže. A na tu sem moc dlouhej, až z ní vypráskám sádroš a choppera tak pak možná. Tahat provizorně plachtu se mě nechce, už z důvodů estetiky a taky toho, že je tam stín od domu, byla by tam rázem tma a ještě větší vlhko, bo by se tam nedostalo slunko vůbec.

Každopádně mě v brzké době čeká vakácení onoho porostu (naše je jenom ta \"tůj\"), bo musím opravit sousedův plot :( aby neutíkal můj pes :D

Takže jako nejestetičtšjší mě pčipadna právě ona plachta na auto. Případně bych mohl použít netkanou textílii, měla by být propustnější jedním směrem ne? Ale proč se párat se textílií, když si můžu koupit hotovou plachtu...?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já sem si dělal přístřešek pro druhý auto na dvoře cca 2,5x6 a ohláška ani nic podobnýho prý nemusí být, pokud nebudeš dělat nějakej pořádnej betonovej základ, takhle mě to bylo řečeno na našem OÚ.

Stejně jako když sem si dělal altánek, cca 3x7 tak sem taky žádnou ohlášku neměl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodně Šaldo závisí na místním stavebním ouřadě a hlavně sousedech. Zálěží co kde sedí za ouřadu, někde jde cokoliv a někde si nemožeš ani \"uprdnout\" z koleček beton :D

Ale prostuduju stavebí zákon, ten praví jasně a pak uvidím jak to bude. Momentálně to, ale není na pořadu dne. Nejdříve kácení, pak plot a pak uvidíme jak vyjde místo u garáže. 106-tku bych mohl dát do garáže a kombajna pod přístřešek.

Malé foto pro chabou představu mám tu: http://www.peugeot-club.com/forum/files.php?pid=1647309&aid=128823

Je to foceno od garáže, kterou mám vzádech, ta je mírně z osy cesty, trámy už sem odvezl a na pravou stranu k novému budoucímu plotu bych dal 406 a mohl bych teoreticky střelit 106 do garáže, protože ta je v permanenci každej den, tak potřebuju projet. U garáže je totiž k plotu dost místa.

Jo a nechcete někdo štěně? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...