Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Jaká velikost alu.kol?


WildPitbull

Recommended Posts

Na rozdíl od jiných aut kde většinou platí, že větší kola vypadají dobře tak na 607 se mi 18 nebo 19\" nelíbí vůbec. Prostě s tím vzhledem limuzíny to nešlo dohromady, ale možná to bylo jen nevhodnou volbou kol.

Každopádně 607 má i se 17\" koly (i při perfektním nastavení geometrie) dost neklidný zadek. Takže s 18 nebo 19\" to bude žebřiňák což mi nejde dohromady se zaměřením auta. Neměl jsem to rád se 17\" takže jezdit na větších kolech si vůbec nedovedu představit.

Jinak v Tuningu máš sekci Virtual tuning a když pošleš fotku svého auta a vyhlídnutých kol tak není problém je tam \"namontovat\"

[upravil dne 23/3/13 07:00 od koblih69]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Michal coupe měl na 607 myslím 18\" a imho to nad očekávání nevypadalo zle. Smysl mi ale uniká. Výkon to nepřidá, na dálnici Tě v zatáčce pošle ve vyšší rychlosti ven na 17\" stejně jako na 18\" a snažit se vzbudit při pohledu na 607 nějaký sportovní feeling je asi marná práce :) Ale podle vkusu každého soudruha ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...