Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Odměny udělené vedením klubu před ukončením "vládnutí"


Pe.Tr

Recommended Posts

Za spoplatnenie som aj ja nejakou rozumnou formou. (poukaz v e-shope) Prístum by mali mať k tomu aj neriadni členovia, aby sa neregistrovali len preto, že potrebujú nejakú informáciu ... :myslim

Čistě teoreticky: Jak ty osobně moc vlastníš tu datošku s VINkama?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímavý nápad nicméně dokážete to zautomatizovat tak, že když si ted koupím poukaz v eshopu, tak cca do 5 minut jste schopni VIN ověřit?

Nebo bude zájemce muset čekat cca den nebo dva až to jediný člověk ověří a napíše? A co v případě, že bude třeba na dovolené?

Chci tim naznačit, že když někdo chce koupit auto, tak VIN chce prověřit většinou ihned - navíc když za to bude platit ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslím že nám to přece může být jedno... Doteď to nikoho přece nezajímalo tak proč se najednou ptáte!

Jinak se spoplatněním plně souhlasím.

Komu \"nám\" to může být jedno? Že se tu sdělují údaje z placeného přístupu do SB zadarmo ve fóru je věc jedna, to je otázka pravidel přístupu do toho SB a věc toho konkrétního člověka s přístupem, kdo to sem na vlastní triko napíše (neznám ta pravidla, placený přístup nemám), ale oficiální přeprodej (!) informací ze SB podle mě nějaká smluvní pravidla mít bude a to by klub coby právnickou osobu zatraceně zajímat mělo! I to zveřejňování tady na fóru je trochu tenký led, ale pokud to chcete dělat za úplatu, je třeba v první řadě toto mít smluvně podchyceno s poskytovatelem těch dat - a to nemusí zdaleka fungovat nějak jako \"mám placený přístup do SB, tak si s těmi daty můžu dělat co chci\", naopak to běžně u poskytovatelů dat takto nefunguje a divil bych se, že by zrovna SB byl výjimka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud to někdo chce hned tak ať si to zařídí jinde za ceny obvyklé.

To jsou starosti :myslim

Pokud chci ověřit historii VIN auta, tak ji chci proto, protože mám zájem auto koupit z čehož plyne to, že tyto informace potřebuji znát rychle neboli ihned.

Pokud mi PC klub nabídne možnost ověřit VIN za cca 100-200 kč s tím, že informace se dozvím až se člověk, který to dělá přihlásí na fórum a informace mi vytáhne (třeba do dvou dnů), tak radši dám 399 kč CEBII a mám to ihned i s informacemi, které mi místní vytahovač VINek podat nemůže.

Ale chápu, že toto jsou věci, které někdo nemusí pochopit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opět jsi to nepochopil, ale to je v pořádku, už jsem si na to u tebe zvykl. Nic neřeším - pouze jsem zmínil připomíku, která může přijít ze strany kupujících \"klientů\" zde zmiňované služby. A zajímalo mě zda se nad tím někdo z vedení zamýšlel.

Jen pro info: Jsme na diskuzním fóru, kde se řeší spousta věcí (i těch mimo mísu), takže ikdybych to řešit chtěl, tak mohu - je to podstata diskuzního fóra ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A proto bude ideální tuto sekci zamknout a nechat jí pro interní potřeby P-C. Jen jako jednu z výhod řádného členství (Aby to nebylo jen o slevě v A-K :P ) ;) Řádný člen pro řádné členy s případnou odměnou od klubu :myslim

Ti \"neřádi\", co sem pravidelně chodí, mají beztak mezi řády kamarády, tak si pomůžou ;) Vyfiltruje se tím to, co sem leze z venku, jen za účelem ověření VINka :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si od toho slibuju to, že tu službu dostanou ti, co si jí zaslouží :)

Díky tomu, že se to prověřování VIN na našem fóru veřejně profláklo (viz odkazy k nám na různých webech) a již zmíněném problémovém právním ošetření, jsem pro zámek :myslim

Pokud z toho bude chtít mít Martinsk kšeft, může si to pořešit bokem - bez účasti P-C :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prvně napíšu že MartinSK se odměny nabízené vedenim vzdal ve prospěch klubu.

za druhé , tady nejde o nějaky zisk , nebo snad nabor radnych clenu , jde o to aby tady martin dělal službu nam členum , ne vychcankum , smelinarum , bazarnikum, apod, navíc , z vlastní zkusenosti vim co to je když někdo kupuje auto a vi o této moznosti a je schopnej sem nahazet dvacet vinek a nerekne ani dekuji . jinak zase je to proto ze chceme , nikoliv ze musíme , reknu STOP a nikdo se z VINu nedoví ani Ň !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...