Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

emulze..


Guest zelda93

Recommended Posts

dneska sem sepustil do kontrol. auto sem celkem nedávno a na víčku od oleje byla mírná emulze... po tomco sem si čet celkem normální při čatých studených starech a krátkých jízdách.... já jezdim 2x 50 km každý den takže toho sem sehrvě zbavil ale mam mírnou emulzi na víčku na vodu. voda se nestrácí za nějaký 5000km sem dolejval tak 2 deci vody. horší je to s olejem. je pravda, že pořádně nezkoumam spotřebu ale většinou když kontroluji tak tam moc neni. (nadruhou stranu tam vždy něco naleju stýká to ocela pomalu.... no neřešit... spíš k tý emulzi ve vodě. když sem dnes dolýval, na vodě byly vidět mírně olejový čmouhy. prozatim to neberu jako problém ale jako zvědavost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zatim to jezdí... dělaj se důležitý věc jako brzdy... ještě by to chtělo vyměnit poloosu... a v létě se možná udělá to těsnění.... minimálně kontrola by mohla být...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

o tu vodi mi zase tolik nejde :-D tam toho je minimum... ale musim zjistit, kolik oleje to celkově žere... aspoň přibližně protože za nějakých 5000 km sem dolíval olej. nic tam nebylo... je možný, že tam je jenom nějakej bordel a na měrce se mi to skoro neukazuje :-D upřímně nevim kolik dolejvam, protože bych musel čekat asi hodinu než se mi to na ní ukáže :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...