Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zablokované PC


chuck11

Recommended Posts

No tak se podařilo mé drahé zablokovat PC kdyč byla na stránkách s recepty.

Po najetí PC mi vyskočí okno z danou hláškou k zaplacení 3000,-Kč a samozřejmně webka točí viz foto.

Anivir je tam přitom AVAST

Bude to zřejmně vir podle mého,jak ho ale odstranit bez přeinstalování PC(nechci ztratit ty programy co tam mám)

Do nouzáku jsem se dostal a pustil jsem komlpletní test přes avast,zatím ale nic nenašel:(

Díki za rady

post-3960-14109630195509_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo, je to, jak píše Vvitty, Ransomware nejčastěji napadá weby s P* tématikou a tohle je už pátá známá verze toho viru. Přitom to není zase tak dávno, co v médiích proběhly zprávy, že Španělé ve spolupráci s Interpolem pašíky, co tohle způsobili, všechny pochytali....no a od té doby tu byly další 2 nové verze. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MotoMoto: ano,je to přesně, jak píšeš. Měl jsem v ruce dost počítačů s tímto trojským koněm a prošel přes všechno (Avast, AVG, Norton IS, Microsoft Security Essentials a co mě mrzí nejvíc, tak i přes aktualizovaný Eset Smart Security). :roll antiviry,jako Kaspersky, Panda, Trustport a další ani nezmiňuju, to byla taky tragédie. :bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Stifler:

Namáš pravdu, jak Symantec tak i Norton 360 při správných aktualizacích ho odhalily. Stejně tak i Trend Micro ho odhalil.

Neprošel.

[upravil dne 23/3/13 13:14 od MotoMoto]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MotoMoto: jak jsem psal, zatím je známo 5 grafických verzí toho trojáka. Co se týče infikovaných souborů a způsobu nákazy,tak je jich ještě víc a samozřejmě, že ta nákaza (nevím u kterých verzí) prošla i přes ochranné programy od Symantecu. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...