Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Přední brzdový desky


OloZX6R

Recommended Posts

Většinou s Tvými názory souhlasím, ale tentokrát teda nevím, nevím. Jak bys tedy odstranil tu vibraci, pokud to je tím? Proč mi nepískaly ty předchozí desky co tam byly a pískají tyhle? Udělal jsem při výměně něco špatně?

Se na to i spešl pasta prodáva,mázne se to zezadu na destičku v místech opření o píst.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Většinou s Tvými názory souhlasím, ale tentokrát teda nevím, nevím. Jak bys tedy odstranil tu vibraci, pokud to je tím? Proč mi nepískaly ty předchozí desky co tam byly a pískají tyhle? Udělal jsem při výměně něco špatně?

Nevím co jsi udělal špatně, tkaže zkusím napsat co bych dělal kdybs za mnout teď přijel.

1. desky bych vyndal a zkontroloval jesli jsou ve třemnech volně, tedy musí se hýbat směrem ke koutoučí a od něj volně bez zadrhávání. Pokud to tak není tak pečlivě vyčistit dosedací plochy od rzi. Pokud to nepomohlo klidně obrousit ty kovové plotničky tak aby to volně šlo.

2. na kovových plotničkách mírně srazit všechny hrany a ostré rohy.

3. na třecí ploše destiček srazit hranu cca 2 mm a plochu samotnou přejet na smirkovém plátně (jen strhnout sklovitou vrstvu)

4. hrubým smirkovým plátnem strhnout sklovitou vrstvu na kotoučích (z obou stran)

5. pokud je pístek orezlý tak hranu kterou dosedá na destičku očistit.

6. Všechny dosedací plochy kov na kov potřít mědí

To je vše. Samozřejmou podmínkou je, že nevázne samotný třmen nebo pístek. Pokud to uděláš takhle pečlivě, tak nevěřím, že by brzdy pískaly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Tak nakonec jsem sehnal desky na Aukru za 577,- Ferodo Premier FDB 1556, výprodej, origo zabaleno. Kotouče na netu 589,- za kus. Zítra dorazí, tak pak výměna ještě s klíňákem a bude autí ready na cestu.

Psal jsem několika lidem, který tvrdí, jak seženou levný díly a nikdo nenahodil zajímavou cenu, která by mohla konkurovat cenám v e-shopech na netu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 měsíců později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...