Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Firmware (edit: Ako zistiť verziu software RT6 na 508 )


Pedro35

Recommended Posts

ste mi dobre naložili ;), myslel som software RT6 pre P508 - presnejšie to už neviem popísať :bojim

- sorry nenapadlo mi, že tam toho môže byť viac, nechcel som sa rozpisovať, lebo v niektorých vláknach sú rozpísané litánie a potom sa nedá dopátrať odpovede

- firmware som to nazval v asi v chybnom domnení podľa toho, že je to základný obslužný programový kód a nahráte tam len programový kód výrobcu auta (alebo som zasa v omyle?)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dík janou už mi tu kolegovia poradili ďalej som to rozpísal a snažil sa to odovzdať ľuďom čo sem prídu ako začiatočníci a majú záujem si to zistiť, lebo sám som si to cez \"Hledat\" nevedel nájsť a tak som čítal asi 4 hodiny vlákna ale nie a nie sa toho dopátrať, tak som tu vrámci tohto vlákna nechtiac strelil vedľa viď hore (aj som sa ospravedlnil) a nakoniec požiadal straki007, či mi vie poradiť aký reťazec zadávať do nátroja pre vyhľadávanie aby som tu zbytočne nezakladal spamové vlákna,

ešte raz Ti dakujem za ochotu mi pomôcť a prajem pekný večer

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s pedrom suhlasim...

nic si z toho nerob... kludne sa pytaj ked nenajdes hned co hladas...

ono sa tu toho naspamuje az az... takze v pohode...

staci to tu dlhsie sledovat a zistis ze za mesiac sa zalozi aspon 5x vlakno aky olej, ake pneu, depolution, fap ani nehovorim...

takze tvoj dotaz v pohode, i ked si nazov vlakna zadal dost nestastne, az potomsi ho alebo admin napravil tak aby bolo dohladatelne novacikmi...

[upravil dne 22/3/13 20:49 od Marcel00]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja som upravil názov vlákna, už keď som to pobabral :),

čo sa týka názvu, stále som názoru, že sa jedná o firmware, toť definícia z wiki

Automobiles

Since 1996 most automobiles have employed an on-board computer and various sensors to detect mechanical problems. As of 2010 modern vehicles also employ computer-controlled ABS systems and computer-operated Transmission Control Units (TCU). The driver can also get in-dash information while driving in this manner, such as real-time fuel-economy and tire-pressure readings. Local dealers can update most vehicle firmware.

ale keď je to tu zaužívané ako software, tak nech je tu poriadok - premenoval som vlákno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...