Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

AMD Vision (Catalyst) Control Center


KingSpade

Recommended Posts

Tak pánové, popřípadě dámy kdyby se chtěly přidat

Mám tu problém následující.

Tento ovládač resp program z ofiko stránek AMD, dokázal jsem ho nainstalovat, tváří se tak že je nainstalovaný, ale už jsem ho nedokázal po instalaci rozjet.

AMD Phenom II X4 965

ATI Radeon HD 4800 Series

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak piše dzavel, málo info, napiš co ti to dělá nebo jestli to vubec něco dělá když to chceš otevřít. .. popřipadě bych se pokouk do antiviru jestli to nemá někde zadaný jako např. nechtěnou aplikaci, to mi občas dělá eset u ovladačů na gamepad...

jinak mě verze 13.1 funguje bez problemu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no vesměs nefungoval vůbec...akorát fungoval Vision, ale CCC nikdy co mám nové PC, verzi mám 13.1. a ano nainstaloval jsem všechny balíčky, dnes jsem dokonce zkoušel nainstalovat komplet na novo ovládače grafické karty, a nic. Jo teda staré ovládače šly ale to byly ovládače snad 4-5 let staré, takže tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kupodivu bych to rád využil k tomu, abych si mohl nastavit grafickou kartu, kvalitu, výkon, vyhlazování, atd. atd.

a ano stahoval jsem přímo na Visty 64.

Resp. mi potom poraď, jeslti nevíš, který ovládač dokáže nakonfigurovat grafickou kartu podle svého ikdyž, si tohle řídí spuštěná aplikace, ale pokud v ovládačích máš nastavenou grafiku na výkon, tak vždy bude grafika osekaná aby jela na výkon a neuděláš s tím v aplikaci nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...