Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 8O7 Prosím pomoc :-)


Ferenz

Recommended Posts

Ahoj,jsem tu uplně nový a potřeboval bych poradit.Moc se mi líbí Peugeot 807 rv.2003 2,2 Hdi byl jsem se na pár z nich podívat a nejsem automechanik.Jeden z favoritů má najeto 170tis a po ověření vinka to tak i vypadá.Vše se mi zdá na autě super jen takove nepatrné švitoření až pískání z motorové části které není přímo závislé na otáčkách ale když se trošku přidá mění se to.Majitel bazaru a jeho mechanik tvrdí,že to je u těchto motorů normální a že to dělá naftový filtr nějaká membrán, hlav,přívod ????.Nemáte s tím někdo prosím nějaké zkušenosti. Děkuji Ondra

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně takové švitoření až pískání na volnoběh dělal sponka přívodů nafty do vstřiků. Byla na tom volná a při volnoběhu na tom pískala a znělo to jakoby pískala třeba napínací kladka. Jinak nic jiného švitořit ani pískat neslyším, ale už nejsem nejmladší a přeci jen rozsah slyšitelnosti různých pazvuků je už u mě trochu omezen :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě je to zvuk který je slyšet spíš v horní části motoru.Zítra k tomu autu jedeme znova tak kouknem ještě na tu sponku....počítač na závady nic nehlásil.... bazarník tam hned začal běhat s konkorem a mazal vše co šlo :-D Bojim se aby to nebylo něco hodně špatného.Spíš mě zarazil jeho telefon a známej samozřejmě z Peugeotu a že prej to je ten naftovej filtr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...