Jump to content

Peugeot 8O7 Prosím pomoc :-)


Ferenz
 Share

Recommended Posts

Ahoj,jsem tu uplně nový a potřeboval bych poradit.Moc se mi líbí Peugeot 807 rv.2003 2,2 Hdi byl jsem se na pár z nich podívat a nejsem automechanik.Jeden z favoritů má najeto 170tis a po ověření vinka to tak i vypadá.Vše se mi zdá na autě super jen takove nepatrné švitoření až pískání z motorové části které není přímo závislé na otáčkách ale když se trošku přidá mění se to.Majitel bazaru a jeho mechanik tvrdí,že to je u těchto motorů normální a že to dělá naftový filtr nějaká membrán, hlav,přívod ????.Nemáte s tím někdo prosím nějaké zkušenosti. Děkuji Ondra

Link to comment
Share on other sites

Mně takové švitoření až pískání na volnoběh dělal sponka přívodů nafty do vstřiků. Byla na tom volná a při volnoběhu na tom pískala a znělo to jakoby pískala třeba napínací kladka. Jinak nic jiného švitořit ani pískat neslyším, ale už nejsem nejmladší a přeci jen rozsah slyšitelnosti různých pazvuků je už u mě trochu omezen :)

Link to comment
Share on other sites

Ještě je to zvuk který je slyšet spíš v horní části motoru.Zítra k tomu autu jedeme znova tak kouknem ještě na tu sponku....počítač na závady nic nehlásil.... bazarník tam hned začal běhat s konkorem a mazal vše co šlo :-D Bojim se aby to nebylo něco hodně špatného.Spíš mě zarazil jeho telefon a známej samozřejmě z Peugeotu a že prej to je ten naftovej filtr.

Link to comment
Share on other sites

Já jsem dnes odjel z bazaru,že pokud to pískání odstraní tak ať se mi ozve.Pak mi volal jeho servisák že to je od toho filtru....tak zítra až tam pojedu prozkoumám to a když by ano je to něco špatně?

Bigbadjohn- Děkuji za nabídku :-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...