Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

peugeot 406 66kw nebo 80kw


sodík

Recommended Posts

Co jsem se ale nekde (myslim tady ve foru) docetl, tak ty prvni FAPy stahy za ho*no, ale ty novejsi uz jsou dobry (ale nevim to jiste)

Naskytla se mi totiz docela vyhodna nabidka 406 break 2.0 hdi 80kw, 2003 (novejsi model - interier) naaadherny auto, najeto 55tkm, ale trosku se bojim toho FAPu. jsou ty FAPy stejny?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kveton

Co jsem se ale nekde (myslim tady ve foru) docetl, tak ty prvni FAPy stahy za ho*no, ale ty novejsi uz jsou dobry (ale nevim to jiste)

Naskytla se mi totiz docela vyhodna nabidka 406 break 2.0 hdi 80kw, 2003 (novejsi model - interier) naaadherny auto, najeto 55tkm, ale trosku se bojim toho FAPu. jsou ty FAPy stejny?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 kveton

filtr + náplň cca 25 tisíc (verze roku 2000-2001), výměna (doporučovaná výrobcem) po 80tis km; novější filtry se nemění tak často (než bys to koupil, zjisti si to podle VINu v nějakém PG servisu); u modelu 2003 bude cena asi jiná;

jenom náplň - to nevím, spíš napiš P607Olda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vymena FAP první generace 60 tisic -doliti aditiva cca 2000Kč

po ujetí dalších 20 tisic výmena 18000Kč

Jinak bych se FAPu nebál ,jen když se rožne kontrolka tak hned zajet do servisu dolít Adivitum aby se Fap nespalil .

Fap 2 generace vymena po 120 tisic a 3 po 180 vyvoj jde rychle dal a do 2let bude fap bezudrzbovy , jen se bude dolivat Aditivum a co vim tak všechny nove HDi jsou už jen s Fapem:)

Je to docela zabava když kazdy ceká dym z výfuku a ono nic:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...