Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zapojení ISO - Zapojeno


matejvc

Recommended Posts

Zdravím 106kaře, tak jsem si pořídil rádio na ISO konektor. A mám problém. V autě mám jen kabely viz obrázek. tak jsem se chtěl zeptat, zda nějaká spřízněná duše toto zapojovala a popřípadně, zda by mi mohl někdo poradit. Původní majitel totiž odstřihl dráty, abych neměl náhodou v autě něco na víc.

Táta se ptal v Náchodě u někoho a ten mu řekl, že mi radio zapojí za 700,- a to se mi zdá poměrně smešné, když potřebuju zapojit jenom tu spojku.

Kdyby tu byl někdo z Náchoda, nevíte kdo yb to mohl dělat levněji ? Děkuji za odpovědi :) :)

Foto

Zde

[upravil dne 21/3/13 16:48 od matejvc]

[upravil dne 1/4/13 13:39 od matejvc]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No 1. možnost je pohled do schématu, ale to jsem línej hledat. Takže bych vzal měřák a jedním fousem ho dal na kostru a 2. našel kde je trvalých + 12V, pak bych zapnul zápalko a našel spínaných 12V pak bych propípnul černý nebo modrý drát proti kostře a našel kostru. No a máš to hlavní. To co máš v čokoládě vpravo (2 zelené a 2 červené ) budou nejspíš pření repro... no a už to vlastně hraje :D

[upravil dne 21/3/13 16:52 od koblih69]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čau nevím kde se tvůj táta v Náchodě ptal ale já mam velmi dobrou zkušenost s malým audio krámkem na plhově směr shellka, chlapík to tam má v jednom paneláku a rádio mi tam zapojil za 50kč. to co mi dělal byla změna konektoru ze starýho na konektor k rádiu od pioneer a odstranění bastlu co tam vytvořil majitel předemnou. možná si řekne třeba za tohle o něco víc to nvm ale 700 bych řek že ne. hodím ti do SZ svoje telefoní číslo a můžeme se domluvit a zajet tam, jen doufám že to tedy ještě funguje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

heh. za těch 700 ti to klidně udělam a dokonce si zatebou přijedu :-D to sou vyžírky ty lidi. já si to předělával na iso z původního konektoru... původně sem to pomotal ale pak to bylo dobrý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm nevím proč vás čílí 700,- Naposledy jsem takhle ustřižený kabely řešil u OK406 - dráty byly utopené, některý byl přerušený takže to byla dost nepříjemné práce. Nakonec ještě špatné zadní repro... tím chci jen říct, že hrabat se po čunčátku v elektrice a udělat to pořádně zase není někdy tak úplně příjemný. O tom, že je potřeba nějakej materiál nemluvě. Možná, že je 700,- moc, ale není to zas tak přemrštěné za poctivou práci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm nevím proč vás čílí 700,- Naposledy jsem takhle ustřižený kabely řešil u OK406 - dráty byly utopené, některý byl přerušený takže to byla dost nepříjemné práce. Nakonec ještě špatné zadní repro... tím chci jen říct, že hrabat se po čunčátku v elektrice a udělat to pořádně zase není někdy tak úplně příjemný. O tom, že je potřeba nějakej materiál nemluvě. Možná, že je 700,- moc, ale není to zas tak přemrštěné za poctivou práci...

TO jako jo, ale tak práce je to cca na čtvrt hodiny když ví jakej dratek kam patří. a Jakože on to ví když se tím živí.

Já ty peníze nemám vidte, ale už jsem posbíral dost o tom jak to zapojit tak si to udělám sám za pomocí Štajnýho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
Guest zelda93

nejsem si jistej, ale neni ten oranžovej na podsvícení?? u nějakýho auta mi rádio svítilo i když bylo vyplý ale měl sem rozsvícný světla.... prostě podsvícení....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest zelda93

přímo tady podle toho sem to řešil ale já tam měl ještě tu origo přípojku narozdíl od tebe.... u schématu máš popisek že kontakt č. 11 je osvětlení

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zapojeno. Bílý je + nastálo. Modrý je + jen po otočení klíčkem. Zelený je - . A ty čtyři vpravo zeleny červeny zeleny jsou přední repro. Oranžový a žlutý stále nevým k čemu jsou.

Cena : 95 kč v pasáži v Náchodě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...