Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

pozdní záběr 2.0 hdi


brixtr

Recommended Posts

Čau kluci, nedávno sem nechal vybrakovat Fap přehrát ŘJ.Vše šlo v pohodě ale ted mám jinej problém.Před tím mi auto táhlo od nákych 1500 otáčkách ale ted mám štěstí když to chytne na 3000.

Váha vzduchu je nová a diagnostika mi nic neukazala ještě sní moc neumím :D

Nenapadá vás čím by to mohlo být? jen doufám že naka prkotina jinak už zešílim :bojim

Je to P406 2.0 HDI 79kw..

To auto mám krátce a už mě začína vytáčet :D

[Edited on 21/3/13 12:17 by brixtr]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to ztoho mám radost.Ono je to tak 14 dní co sem to nechal udělat a bylo to v pohodě až od včerejška mi to prostě zabíra při jiných otáčkach..Mám prvního peugeota a možná se budu ptát jako blbec ale napadlo mě nemuže to být nějak zasraný??? Někde sem to tady právě před časem četl ale už sem to nenašel :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jen pro info kamarád co má stejný motor mi poradil vyčistit palivovou soustavu tak sem při tankovaní nalil nějaky sajrajt na čištění a po ujetí cca 100km se zdá být všechno v pohodě..prej sem asi natankoval blbou naftu tak když někdo bude mít stejnej problem at to zkusí ja se jen modlim aby to tak zustalo no:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Palivovou soustavu jsi čistil jenom \"sajrajtem\" do nádrže? já bych to řešil i novým naftovým filtrem. U mě se špatná nafta projevila tím, že se filtr ucpal, auto zpomalovalo ... ale je taky fakt, ze nemam FAP.

Kde ti ten FAPOFF dělali? Ona může být chyba i tam ... ale pokud to už jezdí, pak bych to snad ani neřešil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Palivovou soustavu jsi čistil jenom \"sajrajtem\" do nádrže? já bych to řešil i novým naftovým filtrem. U mě se špatná nafta projevila tím, že se filtr ucpal, auto zpomalovalo ... ale je taky fakt, ze nemam FAP.

Kde ti ten FAPOFF dělali? Ona může být chyba i tam ... ale pokud to už jezdí, pak bych to snad ani neřešil.

Filtr sem měnil před měsícem(taky to dalo práce :D ) a fap off sem nechaval dělat u jednoho chlápka v kladně diesl technik se to tam jmenuje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no pokud jsi natankoval sajrajt až po výměně filtru tak bych ho vyměnil znova,u 2.0 se mění snad jen vložka nebo se pletu ?

No když sem to chtěl vyměnit tak sem de*il ulomil jednu trubičku k hadičce přivodu nafty na výku a na vrakáči si řekl litr.sem myslel že zešílel..sice sem 3 dny nejezdil ale celý obal sem sehnal za 400..no uvidim jak to pojede zítra až pojedu domů a pokud to znovu začne blbnout jde ven :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...