Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Jak sem se naučil vyháčkovat auto, aneb tisíckrát ohraná písnička!


odee

Recommended Posts

Včera se mi podařila úžasná hovadina. U alarmu (s bezklíčkovým odemykáním)mi shořela pojistka na odemykání zámků, jelikož sem už v autě neměl, jel sem si koupit do shopu nové. Přijdu s novými pojistkami k autu, alarm se sám deaktivuje a jelikož mi nejde zámek řidiče, jdu od spolujezdce, odemknu, zevnitř odemknu i řidičovy dveře, z nepochopitelnýho důvodu hodím klíče do auta a zavřu dveře a v té chvíli se auto zamkne:myslim To by nebyl problém, protože systém pozná klíč uvnitř a auto během několika vteřin zase odemkne, což se taky stalo, ale vzhledem k té prasklé pojistce se alarm sice deaktivoval, ale auto neodemkl:potlesk Bravo! Počastoval sem se několika nadávkami v vzpoměl sem si na milion lidí, kteří mi vyprávěli víceméně podobné příběhy a já sem se jim smál:mad: Naštěstí u byla 100m od parkáče jedna naše pobočka, tak sem si tam vypůjčil kus drátu a po asistenci druhého kamaráda, který mi ochotně přijel na pomoc sem se naučil vyháčkovat si auto drátem:D Takže konec dobrý až na to, že sem pak měl tichou domácnost, bo \"kupuju do auta hovadiny, kvůli kterým pak chodím pozdě domů\":D

Musel sem se tady pochválit, jaký sem jelito, ale nejsem sám, ne???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To rozhodně nejsi sám :D Taky vzpomínám na dobu, když jsem si zabouchl auto, tehdá ještě tátovu Š120. Tenkrát za asistence kamaráda, který prozíravě vozil drát namotaný na kouli :D Nebo na asistenci u známého, který si zabouchl trabiho a lezl do auta kufrem. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám hezčí, akorát místo vyháčkování jsem musel vylomit zámek ze dveří šroubovákem :)

To takhle jedu k rybníku surfovat a předtím jsem na 405 měnil zámky. Měl jsem tedy různé od zapalování a od dveří, říkám si, nebudu do vody tahat všechny, no a samozřejmě jsem si v autě zabouchl ty od dveří a venku mi zůstaly ty od spínačky. Říkám si, no co, jdu jezdit, on někdo časem přijede a bude mít nějaké nářadí, drát atd - a zjistil jsem že jsem si nevyndal trapéz, že je taky zabouchlý v autě... Kolem naprosto nic, ale na druhé straně jedno auto, tak jsem přejel rybník jen \"na ruce\", ten mi dal aspoň starý šroubovák, nic jiného neměl. Takže jsem ten zámek musel vyloupnout, naštěstí jsem jich tehdy měl plný šuplík, takže se nic moc nedělo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no vidis, ty jsi za vyhackovani dostal doma vynadano, ja takhle za vyhackovani dostal kilco odmeny :) pani s nakupem a ditetem si zabouchla na namesti u nas pred barakem citroena xsaru, nakup s klicema uvnitr, pani s ditetem venku :D Kdyz tam kolem toho pobihala pul hodiny i s pomocnikama, ktery si zavolala na pomoc a nebyli schopni to otevrit, vylezl jsem ven s kusem dratu, jestli potrebujou pomoct, tak prej jestli to umim otevrit, odvetil jsem, ze nevim, ze jsem to jeste nezkousel ;) ale ze se pokusim, za necelou minutu bylo auto otevreny, oci vsech pritomnych navrch hlavy a byl jsem za hvezdu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zabouchlá škoda 120 u stavby ústecké nové nemocnice. Šel jsem na tu stavbu poprosit pro svářecí drát - elektrodu. Samozřejmě mi žádný nedali a řekli něco o volání policajtů. Tak jsem holt ulomil anténu, vytrhl gumu u okénka řidiče a za 5 minut okolo udivených dělníků odjel :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, ta 106 to má nějaký podělaný, protože když vydáš jen těsnění pod oknem a strčíš háček do dvěří, tak jak u šáde, tak to nejde ani za boha-kámoš to zkoušel asi 10minut(škodovku takhle otevíral normálně). Já sem si udělal háček a ten sem ohl ještě do pravýho úlhu, jakoby naležato, prostrčil sem to mezi těsněním dovnitř a chytil sem tím normálně čudlík na otvírání a zatáhl sem-miluju člověka, kretej vymyslel, že na něm budou ty drážky, jinak bych se tam nedostal ani za boha:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bylo alespoň něco pro zasmání, cizí neštěstí vždy potěší! Ale trochu z jiného soudku. Přišel za mnou kámoš, že má něco pro zasmání - nu a vykládá, že vyhrál v Mountfieldu na kole štěstí 10% - šel kupovat sekačku za 12000,- Kč. Tak jsem mu nadal, že to není pro zasmání, ale na vztek. Pro zasmání by bylo, že mu zdechla koza. No, měl jsem po náladě. Tak jsme to hned zapili.:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebudu psát návod, ale poradím jen takto--až budete mít sundané tapece dveří, zkuste se do nich podívat a zauvažujte, kterým táhlem, nebo páčkou atd. byste zvenčí zatáhli (drátem), aby se otevřely dveře..., dost lidí vozí v autě špici jízdního kola (samozřejmě zvenku,např. v nárazníku).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...