Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jak sem se naučil vyháčkovat auto, aneb tisíckrát ohraná písnička!


odee

Recommended Posts

Já už to snad popisoval, ale napíšu ješte raz :D Mno měnil sem baterku, stará byla KO. Tak odemnknu klíčem u řidiče...otevřu, otevřu kapotu mototru a klíče hodím na sedačku, ale jelikož byl chcanec jako prase, tak sem zabouchl dveře... Vyměním baterku a na novou připojím - pol a po připojení + pölu najednou cvak. \"TEN POCIT, KDYŽ SE VÁM ZABOUCHNOU KLÍČE DO AUTA V DEŠTI\" MNO HRUZA..¨Zabouchl sem sii klíče od bytu.... takjsem se tam dostal pomocí 2 dlouhých šroubováků a klíče TORX. odpáčil sjem zadní ikénko a vyšrouboval torx co drží u 3dvířka zadní okno...došáhl em na kolík a cvak byl jsem vevnitř..celá akce s přemyslnim trvala 35 minut a ja to odnesl nemoc neb to bylo na podzim:D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co je zvláštní, že nikdy nikdo na někoho otvírajíc si auto pokoutně nezavolal hluchavky :D Kromě mě u tý 120, ale tam taky jen hrozili:D Lidi si fakt raději nevšímaj nočeho, ale pak se diví, když je někdo mlátí a nikdo mu nepomůže

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A divíš se? V dnešní době? Já když vidím u schodů u tesca jak se perou bezďáci, tak taky jdu okolo jako bych to neviděl. Hodně je o tom jak Ti lidi vypadají a jaká je to situace.. když někde budou mlátim normálně vypadající ženskou tak asi zasáhne víc lidí, než když se budou prát borci, co vypadají jak ožralci, co vylezli z nějaké putiky... Já sem jednou jel s kámošema jen tak na projižďku odpledne a potkali sme u silnice borca v cyklistickým a s napohed naleštěným kolem, který vedl, ale motal se jak ožralej a stopoval, tak sem řekl kámošovi ať zastaví a borec, že si potřebuje zavolat, že mu je blbě-to sem si pořád myslel, že je ožralej, když sme vylezli ven, tak nám nadiktoval číslo a složil se, tak sme místo toho čísla volali záchranku, polili ho vodou, pak se trochu probral a že ho něco štíplo a je mu zle. Když přijela záchranka, tak ho hned vezli, že asi alergická reakce na včelí bodnutí. a borec tam prej stopoval víc než půl hodiny a projelo tam prej nejmíň deset aut a my sme byli poslední, který chtěl zkusit a pak, že si chtěl nachvilu lehnout a odpočnout. Doktor od záchranky nám řekl, že to by bylo to poslední, co by ten borec udělal. Když ho odvezli, počkali sme ještě asi 20 minut, než si někdo od něj přijel pro to kolo a když tam dojeli, čuměli jak kráva, že tam na ně čekáme:D Prej, \"my sme si říkali, že je to stejně zbytečný sem jet, že s tím kolem za 50klacků budete už dávno fuč:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...