Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Hybridní kola


Edison

Recommended Posts

Ahoj přátelé. Jsem se setkal s tímhle: http://www.alcar.cz/71077_CZ.htm . Co vy na to? Jen jsem to nenašel u téhle firmy na svý auto (J6 (J6,5)R15, tuším 4x108 ET nevím). Zdá se mi to jako zajímavý kompromis mezi kllasickým plechem, liťákem a cenou. Jsem si tak říkal, že bych kopuil sadu plechů (na liťáky se mi fakt zase prachy vyndavat nechce) a tohle by byl zajímavý kompromis. Nevíte ještě o nějakých jiných výrobcích, kde bych mohl kouknou po jiných, něž koncernových rozměrech?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kryty kupovat nebudu!!! Už jsem o dvoje přišel... :-((((((( Taky jsem byl pěkne nas.... Jsou fak povedený... Teď tam mám nějaký 80,- Kč plasty. Proto uvažuju o tomhle. Jinak pro upřesnění.. to uvažuju na mou 406, nikoli na přítulky 206. Ta má dvě sady plechů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jasně, že rozumnou cenu bych musel pohledat... Na škodivky to maj teďka někde v akci za tuhle cenu i s pneu... Tak si tak pohrávám s myšlenkou se podívat i po jiných výrobcích, ale nějak jsem na nic nenarazil. No nic... dík... Uvidíme... Asi se na to vykašlu... Mám taky jiný priority...

[upravil dne 20.3.2013 23:00 od Edison]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...