Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

olej


zanulinek

Recommended Posts

Drahý to dle mě zase nějak extra neni ... 1) olej 2) práce 3) likvidace starýho oleje 4) filtr olejovej 5) třeba jí tam daj i vzduch a palivák :/

Osobně mě vyjde výměna na HDi taky na cca 1200 - 1300,- a to si to dělám sám, ale je pravda že včetně komplet všech filtrů (palivovej je z filtrů největší položka)

[upravil dne 21/3/2013 15:57 od Neon]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahlavně mám od oleje zase na chvilku klid. celej rok jsem nemusela vůbec nic dolévat, takže uvidím co a jak. a po jaké době měníte olej? mám nataveno upozornění na 20tis. km, ale u bývalého auta jsme vždy dělali na zimu prohlídku a měnili každej rok olej, mám to tak taky děla a nebo měnit až po ujetí cca 20tis.km? nebo po dvou letech?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, nebudete někdo měnit olej s filtrem?? Objednala jsem si rozvody a bohužel email s rušením oleje a filtru jim nedošel a tak mě poslali jak rozvody tak i olej s filtrem a já už mám olej vyměnený, nemáte někdo zájem o ten filtr a olej? jedná se o 5w40 a filtr na 307 sw. Pokud máte někdo zájem, prosím o info.

Přesněji se jedná o olej Total Quartz 5W40 celkem 5L, jedná se o nový olej a Olejový filtr Clean

[upravil dne 22/3/13 19:49 od zanulinek]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

proste na vymenu oleje se neda koukat jen z pohledu nahladu na material, je to sluzba jako kazda jina a za sluzbu je treba zaplatit (tohle se v cechach porad nejak nedari pochopit )

Souhlasím s Ferrym, je to služba jako každá jiná. Rozhodně na tom, za ty peníze nikdo nezbohatne. A představa, že se s tím mažu někde na sídlišti...ne každý má zahradu, garáž. A jednou za rok snad vyhrabat pár stovek na výměnu oleje není tak hrozné ne.

Holt někdo má čas a prostor, jiný zase peníze ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...