Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

COREL - problémy při instalaci i běhu


koblih69

Recommended Posts

Mám problém s SW COREL. Mám oficiální verzi COREL 9 - na origo CD s origo SN - žádná staženina.

Ve WIN 7 mi spadne instalace (vteřinku před koncem) hláškou \"program přestal pracovat\".

SW pak sice běží, ale nepravidělně spadně opět na \"program přestal pracovat\".

Ze zoufalosti jsem zkoušel všechny verze z netu od 9 do X14 všechno se chová stejně. Padne na konci instalace a pak buď padá za provozu a nebo se vůbec nenahodí (nic se neděje)

NB je 100% stabilní, nikdy nespadnul, všechny ostatní programy jedou ( a že je jich tam požehnaně ).

Nemáte nějaký nápad?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sestava? Notebook, 1,33 Dual core, 3 GB paměti, 80GB HDD (15 volných) ... nic zvlášního... ve Virtual Boxu to jede na 100% takže to bude SW problém, ale teda přeinstalovávat to se mi hrozně nechce.

Fonty jen základní, nic z Corelu kromě těch pár základních tam nedávám.

[upravil dne 20/3/13 20:30 od koblih69]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ten Virtual moc používat nechci - mám tam věci od diagnostiky, ty mám po instalaci zazálohované a jako takové to nechci svinit něčím dalším. Zatím to tak mám ale potřeboval bych to do W7. Jinak jsou to normálně 32 bitový. Jediný co je na tom atypickýho je že ten NB má touch screen, jinak je to skoro běžná konfugrace.

Samozřejmě, žádné viry, bad Blocky a pod. Těch Corelů jsem nainstaloval mraky, už od verze 3 (tu mám taky origo :D ) takže mě trochu zlobí, že to najednou nejde :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...